حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی رکنا، درباره این مسئله که چه اقداماتی در زمینه مقابله با شیوع کرونا ویروس در پردیس انجام شده است اظهار کرد: دوشنبه جلسه ای را در پردیس برگزار و تصمیمات لازم را اتخاذ کردیم. هم اکنون اطلاع رسانی های لازم به مردم صورت گرفته  و جای هیچ نگرانی نیست.

وی ادامه داد: در عرصه انتخابات نیز تمام مسائلی که ممکن بود برای مردم نگرانی انتقال کرونا ویروس را ایجاد کند، طی ارسال دستور العمل هایی استفاده از استامپ را اختیاری و مردم می‌توانند درصورتی که تمایل نداشتند از آن استفاده نکنند.

بابایی تاکید کرد: هم اکنون در پردیس تمام پایگاه های بهداشتی و رسانه های محلی اطلاع رسانی های لازم را انجام داده اند و نحوه برخورد 80 درصد مردم با توجه به اطلاع رسانی که صورت گرفته است بسیار مناسب است. تاکنون نیز هیچ مورد مشکوکی نیز در شهرستان وجود نداشته است.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات نیز به خوبی در حال برگزاری است و مردم مانند همیشه به صورت پرشور در میدان حضور دارند تا نماینده آینده خود را انتخاب کنند.

پیش از ظهر امروز عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان به همراه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان همچنین معاونان خود، ضمن حضور در مسجد امیرالمومنین (ع) فاز ۳ شهر پردیس رای خود را به صندوق انداخت.

گفتنی است تعرفه مصرف شده تاکنون ۹ هزار عدد رای بوده است.

خبرنگار: علی چاهه

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟