به گزارش رکنا، به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران ؛ بیمار کودک 9 ساله ای است که به سرطان خون مبتلا و در یکی از بیمارستانهای تهران تحت درمان است. برای این پسر 9 ساله قبلاً پیوند مغز استخوان انجام شده و برای ادامه حیات او نیاز به 5 دوره شیمی درمانی است.

پدر این کودک کارگر ساده و مستاجر است که بدلیل بیماری پسرش مجبور شده از غرب کشور به یکی از حاشیه های اطراف تهران مهاجرت کند تا بتواند دسترسی راحت تری به پزشکان تهران داشته باشد.

متاسفانه هزینه های بیماری کودک بالاست و تنها منبع درآمد خانواده درآمد ناچیز پدر این خانواده 4 نفره است که به تمامی اقوام و دوستان مقروض هستند.

خانواده کودک بیمار برای تامین هزینه های دارو و درمان به موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران مراجعه و در خواست کمک و یاری دارند تا بتوانند پسرشان را درمان کنند.

حال این موسسه خیریه در نظر دارد با کمک و یاری پروردگار متعال و شما عزیزان گرامی مبلغ 15 میلیون تومان را تهیه و در اختیار خانواده این کودک بیمار قرار دهد تا قسمتی از هزینه های شیمی درمانی و جراحی او را تامین نماید.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان این کودک بیمار نیازمند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟