صبح جمعه شهروندان رباط کریمی با استشمام بوی شدید گاز در منطقه از خواب بیدار شدند و گستردگی بو به قدری زیاد بود که شهروندان را به نگرانی انداخته بود.

یکی از شهروندان رباط کریمی در خصوص استشمام بود در محله گرجی و تقی آباد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بوی گاز در این محله‌ها استشمام می‌شود، با ۱۹۴ هم تماس گرفته‌ایم امیدواریم مسئولین قبل از وقوع حادثه مطلع باشند.

یکی دیگر از شهروندان ساکن در منطقه ۵ رباط کریم در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: بوی گاز بشدت تو پخش شده طوری که از بوی شدید گاز بیدار شده‌ایم و ضمن تماس با اداره گاز اعلام شد که این بو در نتیجه نشت گاز می‌باشد، اما نگران هستیم که اتفاق ناگواری رخ ندهد.

شهروند دیگری از منطقه جانبازان در حالی نگران بوی گاز بود در گفتگو با خبرنگار مهر، عنوان داشت: بوی بد گاز شدید است و با ۱۹۴ تماس گرفته‌ام و اعلام شد در سطح شهر بوی گاز پیچیده که امیدواریم خطر انفجاری نداشته باشد.

در این راستا سید مهدی ساداتی، فرماندار رباط کریم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهروندان عزیز رباط کریم به هیچ عنوان نگران نباشند همه چیز تحت کنترل است.

ساداتی در خصوص علت استشمام این بو در سطح شهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از رئیس اداره گاز اعلام شد که این بو به علت نقص فنی در پست گابرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟