به گزارش رکنا، به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران ؛ جوان 22 ساله ای ساکن غرب کشور در پی مراجعه به پزشک به دلیل سردرد شدید و پس از آزمایشات سه بعدی و ام آر آی مشخص می شود که دچار تومور گلپال CNS با درجه بدخیمی بالا بوده و برای ادامه زندگی باید مورد عمل جراحی قرار گیرد.

هزینه عمل جراحی این جوان که به اجبار باید در یک بیمارستان خصوصی تهران انجام شود حدود 40 میلیون تومان است و طبق اظهارات خانواده این جوان ، آنها با فروش اسباب و وسایل زندگی شان حدود 15 میلیون تومان تهیه کرده اند که لازم به ذکر است این خانواده مستاجر هستند به سختی امرار معاش می کنند.

خانواده این پسر جوان به موسسه خیریه حامیان مهر حکیم مراجعه کرده و درخواست کمک و یاری داشته اند تا پسر جوانشان مورد عمل جراحی قرار گیرد.

حال این موسسه خیریه در نظر دارد با کمک و یاری پروردگار متعال و مردم عزیز مبلغ 25 میلیون تومان بابت هزینه عمل جراحی و درمان تهیه و در اختیار خانواده این پسر بیمار جوان قرار دهد تا مابقی هزینه های عمل جراحی ایشان را تامین نماید.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان این جوان بیمار نیازمند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟