به گزارش رکنا، روز جمعه پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)« حسن خوشخو »با بیان اینکه پروازها در فرودگاه امام (ره) براساس روال عادی انجام می شود، افزود:سقوط هواپیمای بویینگ ٧٣٧ هواپیمایی اوکراین اینترنشنال هیچ گونه وقفه ای درپروازهای این فرودگاه ایجاد نکرد و عملیات نشست و برخاست پروازها از زمان وقوع سانحه تاکنون بدون هیچگونه خللی در حال انجام است.

وی ضمن یادآوری اهمیت و نقش فرودگاه امام (ره) در صنعت حمل و نقل هوایی کشور و حضور شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی در این فرودگاه افزود:رعایت همه مقررات و قوانین ملی و بین المللی در حوزه امنیت و ایمنی پروازها مهمترین و اصلی ترین اولویت این فرودگاه است تا پروازها بدون هیچگونه مشکلی انجام شوند.

خوشخو اضافه کرد:اکنون همچون همیشه شرایط برای انجام ایمن پروازها در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) فراهم است و هیچ مساله ای امنیت و ایمنی پروازها در این فرودگاه را تهدید نمی کند و آمادگی میزبانی از پروازهای همه شرکت های هواپیمایی وجود دارد.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: این مجموعه بعنوان مهمترین درگاه ورودی کشور همواره بر خدمت رسانی شایسته به مسافران داخلی و خارجی تاکید دارد و همه دستورالعمل های لازم در جهت تامین رفاه، امنیت و ایمنی مسافران را رعایت می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟