همسر این زن بیمار بدلیل سکته مغزی سالهاست که توانایی جسمی اش را از دست داده و خانه نشین شده است این مادر مریض 2 فرزند پسر دارد که یکی از آنها معتاد شده و خانواده اش را ترک کرده و سرپرستی خانواده 3 نفره اش نیز با این مادر بیمار است.

از سوی دیگر فرزند دیگر این خانواده کارگر است که مدتی است به دلیل تعطیلی کارگاه محل کارش بیکار شده است و امور زندگی این خانواده با یارانه و کمک های اقوام و نهادهای حمایتی می گذرد.

این خانواده در یکی از محلات حاشیه کرج مستاجر است که به تازگی صاحبخانه اعلام کرده بدلیل عقب افتادن 4 ماه کرایه خانه بایستی هر چه سریعتر منزل را تخلیه کنند. مادر بیمار به دفتر خیریه مراجعه کرده است و از خیرین عزیز موسسه درخواست کمک و یاری کرده است.

ضمن بررسی و بازدید از محل زندگی این مادر بیمار مشخص شد که 5 میلیون تومان می تواند قسمت اعظمی از مشکلات ایشان را حل کند. بطوری که در این وضعیت تورم موجود لااقل بتواند 4 ماه کرایه عقب افتاده خود را پرداخت کرده و قسمتی از مایحتاج زندگیش را تامین نماید.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضا می شود جهت کمک به به این مادر بیمار ، نیازمند و آبرومند نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند.

جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟