در هفته گذشته ٣ مورد تصادف منجر به فوت در سطح معابر شهر تهران به وقوع پیوست که یک نفر عابر پیاده و ٢ نفر موتورسیکلت سوار در اثر بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات جان خودشان را از دست دادند و خانواده هایی را داغدار نمودند .
تصادف اول ساعت ١٣:٣٠ روز جمعه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران قبل از میدان توحید یکدستگاه کامیونت هیوندا به علت نقص فنی در سیستم ترمز با دیواره ایستگاه اتوبوس برخورد و سپس در ادامه مسیر با دونفر عابر پیاده که در حال عبور از عرض تقاطع بوده برخورد مینماید و عابر پیاده مؤنث حدودا ٥٢ ساله در محل حادثه فوت و یک نفر عابر پیاده از طریق اورژانس به مراکز درمانی منتقل میگردد.
به رانندگان عزیز توصیه مینماییم قبل از شروع به حرکت و مسافرت وسیله نقلیه خود را بازدید و از قسمت های لاستیک ، ترمز دستی و پایی، چراغ ، برف پاک کن و ..بازدید نمایند در صورت سلامت وسیله نقلیه اقدام به حرکت و مسافرت نمایند .
تصادف دوم در ساعت ٢٢:٥٠ یکشنبه شب در مسیر جنوب به شمال خیابان شهید رجائی بعد از پل شهید آوینی دو دستگاه موتور سیکلت با یکدیگر برخورد که در اثر برخورد یکی از راننده ها جوان ١٧ ساله در محل حادثه فوت مینماید .
تصادف سوم در ساعت ٠٦:٢٦ صبح دوشنبه در مسیر غرب به شرق خیابان امام خمینی (ره) تقاطع اسکندری یکدستگاه سواری پژو ٢٠٦ در حال خروج از پارک با موتورسیکلت برخورد و باعث پرتاب راننده به لاین دوم عبوری میگردد که یکدستگاه سواری پراید با راننده برخورد و در اثر شدت ضربه متاسفانه راننده فردی حدودا ٥٠ ساله در محل حادثه فوت مینماید .
در خصوص این دوتصادف به رانندگان موتور سیکلت توصیه مینمایم در هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده نمایند و به رعایت قوانین و مقررات همانند سایر وسایل نقلیه پایبند باشند .
سرهنگ مومنی در خاتمه به کلیه کاربران ترافیک توصیه نمود قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند و به توصیه های ایمنیکارشناسان تصادفات توجه جدی داشته باشند تا شاهد وقوع حوادث دلخراش در سطح معابر شهر تهران نباشیم .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟