مادری جوان و دارای یک فرزند دختر 12 ساله که ساکن یکی از مناطق فقیر نشین تهران است چند سال پیش به دلیل تصادف شدید دچار بی حسی در دست چپ خود شد.

همسر ایشان که کارگر ساختمانی بوده سه ماه پیش مجبور می شود عمل دیسک کمر انجام بدهد و بجای چند عدد از مهره های کمرش  پروتز کار می گذارند و اکنون توان کار کردن و تامین هزینه های زندگی و درمانی خود و خانواده اش را ندارد.

از طرفی بدلیل عدم حرکت دست، مادر خانواده نیز توان کار کردن را نداشته و در تامین هزینه های زندگی با مشکل شدیدی مواجه شده اند.

اخیراً پس از معاینات و آزمایشات مکرر توسط یکی از پزشکان متخصص جراحی به این خانواده اعلام شده است که در صورت عمل جراحی بر روی دست این خانم توانایی و حرکت به دست ایشان باز می گردد که این امر مستلزم هزینه های بالایی است.

همچنین هزینه های زندگی روزانه و اجاره منزل این خانواده نیز تا به امروز با کمک اقوام و به سختی تامین شده است.

حال موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران در نظر دارد مبلغ 7 میلیون تومان با کمک مردم خیر تهیه و در اختیار خانواده ایشان جهت تامین هزینه های درمان این مادر جوان قرار دهد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان و عمل جراحی این مادر جوان نیازمند و آبرومند نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند.

جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟