به گزارش خبرنگار رکنا از شهر آبدان ،حجت الاسلام حبیب پهلوزاده با اشاره به کینه توزی های دشمنان علیه سپاه اظهار داشت :این انقلاب خار چشم دشمن شده وسپاه نیز درحفاظت از آن سنگ تمام گذاشته است.

وی یاد آورشد:درهفته گذشته آمریکایی ها با تروریست اعلام کردن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک اشتباه راهبردی مرتکب شدند و اعلام می داریم همه ملت ایران اسلامی مجاهدان سپاهی هستند و دشمنان با همه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی که دارند رو به سقوط خواهند بود.

امام جمعه موقت آبدان با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب در دیدار پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزود:آمریکایی ها کید و مکر میکنند اما قرآن می فرماید کفار فریب می خورند اما ترامپ احمق و اطرافیان او می خواهند انقلاب اسلامی را از بین ببرند که پس از ۴۰سال نتوانستند .

پهلوزاده تصریح کرد:امروز با این همه توانایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می خواهند ایران اسلامی را ساقط کنند اما با هر پیروزی سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دشمن بیشتر در سرازیری سقوط قرار می گیرد.

امام جمعه آبدان با تاکید بر کمک به سیل زدگان کشور افزود:وظیفه انسانی ما است که به کمک مردم سیل زده برویم و می توان جبران آلام آنها باشد و همه برای کمک به سیل زدگان بسیج شوند.

شایان ذکر است ، پس از مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان آبدان مردم نمازگزار همگام با نمازگزاران جمعه سراسر کشور در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند. 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟