به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، سرهنگ بهزاد هادی پور رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی پلیس پایتخت، رضایت مندی شهروندان از پلیس پایتخت است.

وی افزود: سامانه ۱۹۷ پل ارتباطی ما با شهروندان است که در تمام کلانتری‌ها مسئولان ۱۹۷ در فعالیت هستند.

سرهنگ هادی پور تصریح کرد: در سال ۹۷ کاهش انتقادات و افزایش رضایتمندی داشتیم، در تمام کلانتری‌ها دو نفر از ماموران خود را مستقر کردیم تا در صورت مراجعه حضوری شهروندان و اعلام شکایات به مشکلات مردمی رسیدگی شود و پس از بررسی‌هایمان نتیجه اقدامات خود را به شهروندان اعلام می‌کنیم.

وی افزود: خیلی از موارد وجود دارد که از حوزه اختیارات پلیس خارج است اما با این حال ما تمام تلاش خود را جهت رضایتمندی شهروندان انجام می‌دهیم.

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ۸۴ نفر از ماموران خود را در محل ورودی تمام کلانتری‌های پایتخت مستقر کردیم تا در همان ورودی کلانتری‌ها اطلاع رسانی‌های مختلف در تمام حوزه‌ها را به اطلاع عموم برسانند.

وی افزود: تا کنون گزارش شکایت مردمی در خصوص کم کاری نیروی پلیس را نداشتیم. در صورت کم کاری ماموران پلیس به شدت با آن‌ها برخورد قاطع خواهد شد.

سرهنگ هادی‌پور گفت: در تمام ایستگاه‌های مترو، بیمارستان‌ها، وزارت‌خانه‌ها، کوهستان‌ها پلیس مستقر است تا به شهروندان خدمات رسانی‌ کنند.

سرهنگ هادی پور با بیان اینکه کارت‌های شناسایی پلیس باید دارای تاریخ اعتبار باشد و نام مندرج روی کارت با نام درج شده در حکم وی یکی باشد، خاطرنشان کرد: تمام نیروهای پلیس دارای کارت شناسایی هستند، لذا شهروندان ابتدا از ماموران پلیس کارت شناسایی را طلب کنند سپس اجازه به آغاز فعالیت‌های دیگر توسط پلیس را اتخاذ کنند، شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک موارد را به سامانه ۱۹۷ اعلام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟