کدخبر: 464042 18

رکنا: مهدی ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همسران شهدا، جانبازان و آزادگان می توانند با 25 سال سابقه کار و 30 روز حقوق یعنی با پنج سال سنوات ارفاقی از خدمات بازنشستگی بهره مند شوند.

به گزارش رکنا، براساس ماده 24 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، همسران شهدا، جانبازان 50 درصد و بالاتر، شیمیایی و اعصاب و روان و همسران آزادگان با سابقه اسارت پنج سال و بالاتر که قبل از اسارت با آنان ازدواج کرده‌اند، در صورت شاغل بودن می‌ توانند با پنج سال سنوات ارفاقی از امتیاز بازنشستگی پیش از موعد با دریافت حقوق و مزایای کامل بهره‌ مند شوند.

ایزدی افزود: اکنون متولیان امر در بنیاد شهید درحال جمع آوری آمار از این افراد هستند تا آئین نامه آن تدوین و بار مالی آن مشخص گردیده و تامین شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش رکنا، براساس ماده 24 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، همسران شهدا، جانبازان 50 درصد و بالاتر، شیمیایی و اعصاب و روان و همسران آزادگان با سابقه اسارت پنج سال و بالاتر که قبل از اسارت با آنان ازدواج کرده‌اند، در صورت شاغل بودن می‌ توانند با پنج سال سنوات ارفاقی از امتیاز بازنشستگی پیش از موعد با دریافت حقوق و مزایای کامل بهره‌ مند شوند.

ایزدی افزود: اکنون متولیان امر در بنیاد شهید درحال جمع آوری آمار از این افراد هستند تا آئین نامه آن تدوین و بار مالی آن مشخص گردیده و تامین شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 



اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها