به گزارش رکنا، سیدمحمدحسین حجازی مدیرعامل اراضی عباس آباد به تشریح برنامه‌های نوروزی درقطب گردشگری تهران پرداخت و گفت: ﭘﻨﺠﻤﯿﻦ دوره اﯾﻦ ﺟﺸﻨﻮاره ﻫﻤﭽﻮن ﺳﺎل ﻫﺎی ﮔﺬﺷﺘﻪ از دوم تا دوازدﻫﻢ ﻓﺮوردﯾﻦ ﻣﺎه در ﺑﻮﺳﺘﺎن ﻫﺎی آب و آﺗﺶ، ﺑﻨﺎدر، ﻧﻮروز، ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ، ﭘﻞ ﻃﺒﯿﻌﺖ و ﻣﺮﮐﺰ ﻋﻠﻮم و ﻧﺠﻮم ﮔﻨﺒﺪ ﻣﯿﻨﺎ ﺑﺮﮔﺰار ﺧﻮاﻫﺪ ﺷد.

رئیس ستاد نوروزی عید شرقی در تشریح برنامه‌های این جشنواره با اشاره به اینکه این جشنواره یکی از برنامه‌های شاخص نوروزی در شهر تهران است و این منطقه یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری نوروزی خواهد بود، گفت: جشنواره نوروزگاه عید شرقی در سه بخش برنامه‌های میدانی، جشن‌های شبانه و ویژه برنامه جشن ملی پرچم، در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار می‌شود.

وی با تشریح جزئیات این جشنواره تصریح کرد: در این جشنواره برنامه‌های مختلفی، چون برنامه‌های میدانی، برنامه‌های استیج محور، بازی‌های واقعیت مجازی (VR) و مسابقات عمومی، نورافشانی ویژه برنامه‌های گنبد مینا شامل اکران فیلم‌های سه بعدی از منظومه شمسی، تور‌های گردشگری با محوریت نجوم، مسابقات علمی و ... برگزار خواهد شد تا مسافرین عزیز و شهروندان تهرانی بتوانند در ایام نوروزی با حضور در این منطقه تعطیلاتی خاطره انگیز را تجربه کنند.

حجازی با اشاره به تجربه موفق برگزاری کنسرت خیابانی در بوستان آب و آتش از تکرار این رویداد در جشنواره عید شرقی خبر داد و گفت: اجرای زنده شبانه شامل اجرای موسیقی‌های فاخر ایرانی به همراه اجرای خوانندگان مطرح کشور برگزار خواهد شد تا در این شرایط اقتصادی بتوانیم برپایی کنسرت را به تفریحی مناسب در نوروز ۹۸ تبدیل کنیم.

مدیرعامل اراضی عباس آباد با اشاره به رکورد میلیونی حضور گردشگران و شهروندان تهرانی در جشنواره نوروزی ۹۷ گفت: امیدواریم امسال نیز با برنامه‌های طراحی شده و تسهیلات در نظر گرفته شده جهت استفاده از امکانات فرهنگی این منطقه بتوانیم این منطقه را به اولین مقصد مردم در نوروز ۹۸ تبدیل کنیم.

گفتنی است این جشنواره در ایام نوروزی همه روزه در سه بازه زمانی ۱۱ تا ۱۳، ۱۷ تا ۱۹ و همچنین ۲۰ تا ۲۲ در ﺑﻮﺳﺘﺎن ﻫﺎی آب و آﺗﺶ، ﺑﻨﺎدر، ﻧﻮروز و ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ و ﭘﻞ ﻃﺒﯿﻌﺖ و ﻣﺮﮐﺰ ﻋﻠﻮم و ﻧﺠﻮم ﮔﻨﺒﺪ ﻣﯿﻨﺎ ﺑﺮﮔﺰار ﺧﻮاﻫﺪ ﺷد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟