به گزارش رکنا و به نقل از خیریه حامیان مهر حکیم تهران ؛ مادری 40 ساله دارای یک فرزند پسر دانش آموز ابتدایی ساکن یکی از روستاهای استان کرمان از حدود 9 ماه پیش به سرطان بدخیم سینه مبتلا شد.

در پی این بیماری زن 40 ساله 2 بار مورد عمل جراحی قرار گرفت که پس از جراحی چندین مرحله نیز شیمی درمانی شد.

حال پس از انجام شیمی درمانی دکتر معالج دستور بستری و عمل جراحی فوری را برای تخلیه سینه های بیمار داده که بدلیل عدم توان مالی خانواده و همسر این زن که راننده مسافرکش بوده و با خودروی امانتی مردم امرار معاش می کند، تا به امروز نتوانسته اند شرایط بستری و عمل جراحی را برای این مادر فراهم کنند.

موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران قصد دارد با کمک مردم و خیران گرامی مبلغی را تهیه و در اختیار خانواده نامبرده قرار دهد تا بتوانند هر چه سریعتر نسبت به بستری و عمل جراحی این مادر جوان اقدام نمایند. مبالغی که در این رابطه جمع آوری می شود برای هزینه های مربوط به بستری و درمان و سایر هزینه های این مادر جوان در اختیار آنها قرار می گیرد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان مادر جوان نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟