قضایی و انتظامی پلیس کدخبر: 415264 ارسال پرینت 83

رکنا: پانزدهمین مرحله از طرح رعد توسط کلانتری‌ها و نیروی انتظامی تهران بزرگ از آغاز این هفته به مرحله اجرا درآمد.

سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: پانزدهمین مرحله از طرح رعد توسط کلانتری‌ها و نیروی انتظامی تهران بزرگ از آغاز این هفته به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در این طرح 501 سارق و مالخر شناسایی و دستگیر شدند و 331 حکم قضایی به مرحله اجرا درآمد که در پی آن تعداد 19 هزار و 636 اموال مسروقه که متعلق به شهروندان بود، کشف و ضبط گردید.

سردار رحیمی در ادامه افزود: در این طرح 129 خودرو و 116 دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد و 784 پرونده در رابطه با سرقت Stealing مورد بررسی قرار گرفت؛ 30 باند در حوزه سرقت متلاشی شد و ارزش اموال کشف شده سرقتی بالغ بر 7 میلیارد تومان است. تاکنون سارقان به 1253 فقره سرقت اعتراف کرده اند.

سردار رحیمی در رابطه با سرقت سارقان و پرونده آنها در این زمینه گفت: تعداد 235 نفر از سارقان دارای تعدد سابقه سرقت هستند که 45 درصد از سارقان دستگیر شده را تشکیل می‌دهند و 270 نفر نیز برای اولین بار است که اقدام به سرقت کرده‌اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در رابطه با قاچاق Contraband کالا گفت: در این طرح 20 نفر قاچاقچی Smuggler عمده کالا شناسایی و دستگیر شدند که 50 پرونده مرتبط با این موضوع تشکیل و 15 هزار کالای قاچاق کشف و ضبط شد. ارزش مالی کالاهای کشف شده بالغ بر 2 میلیارد تومان است.

سردار رحیمی در رابطه با کشفیات و دستگیری‌های مربوط به حوزه مبارزه با موادمخدر گفت: در طرح رعد 15 یک باند موادمخدر که از زاهدان در حال ارسال مواد به پایتخت بود، منهدم و 141 کیلوگرم انواع موادمخدر توسط پلیس Police شناسایی و کشف شد. در این راستا 201 خرده فروش و 561 معتاد Addicted متجاهر در آغاز اجرای طرح رعد 15 توسط پلیس مبارزه با موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند.

سردار رحیمی در ادامه گفت: 6 قبضه سلاح کمری، 5 سلاح سرد، 570 فشنگ جنگی شناسایی و کشف شدند و 7 نفر در رابطه با حمل سلاح سرد و گرم شناسایی و دستگیر شدند.

سردار رحیمی با توجه به فرارسیدن ماه محرم گفت: از بعدازظهر امروز مراسم ایام سوگواری امام حسین (ع) در مساجد، تکایا و حسینیه‌ها آغاز می‌شود.

وی افزود: 50 هزار حسینیه، تکایا، مساجد در این ایام انجام فعالیت‌های خود را سپری خواهند کرد که افرادی توسط پلیس به نام همیاران عاشورایی با حضور در مساجد، تکایا و حسینیه‌ها در کنار مردم خواهند بود و امنیت این اماکن را برعهده خواهند داشت، لذا از تمامی شهروندان درخواست می‌کنم تا با پلیس همکاری‌های لازم را داشته و به ما در برگزاری هرچه بهتر مراسم عزاداری امام حسین (ع) کمک کنند.

سردار رحیمی در ادامه در خصوص استفاده از دستگاة‌های خودپرداز توصیه‌ای به شهروندان کرد و گفت: افرادی که در حال استفاده از دستگاه‌های خودپرداز بانکی هستند، مراقب باشند که سارقان اقدام به سرقت کارت بانکی آنها و وسایل همراهشان نکنند.

وی تأکید کرد: مردم در خصوص تهیه ارز چه در بانک‌ها و چه در صرافی‌ها دقت‌های لازم را به عمل بیاورند، چرا که امکان جعلی بودن برخی از این اسکناس‌ها وجود دارد و ممکن است به دام افراد سودجو و سوءاستفاده گر بیفتد.

سردار رحیمی در رابطه با تشکیل رده‌های پلیس فتا در واحدهای ناجا گفت: متأسفانه اقدام به فروش موادمخدر در فضای مجازی در حال مشاهده است. از این رو تصمیم بر آن شد که رده‌های پلیس فتا در آگاهی در پلیس مبارزه با موادمخدر و کلانتری‌ها تشکیل شده و در مقابله با فروش موادمخدر در فضای مجازی جلوگیری کرده و اقدامات لازم را انجام بدهند.

8617653_682

8617665_960

8617664_637

8617663_222

8617659_387

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اعتراف رقیه به فیلمبرداری غیر اخلاقی از اعضای شورای شهر بابل درتاریکخانه / آخرین خبر از پرونده

این 2 مامور در تهران راز مخوفی داشتند + عکس بدون پوشش

این 2 مرد را می شناسید / آن ها مسافران شیطانی در تهران بودند + عکس

همخوابی بیشرمانه نامادری با پسر 14 ساله شوهرش / نصف شب به سراغم آمد و ...+عکس

پیدا شدن جسد دوم در پارتی مستانه ساحل تاریک بابلسر !+ عکس

تنها زن عضو شورای شهر بابل برادرش را تحویل دادستانی داد +عکس

تن فروشی خیابانی رکسانا برای انتقام از نامزد خائن!

مریم کاظمی کارگردان و مدیر تئاتر شهر تهران دستگیر شدند + عکس

پشت‌پرده فیلم‌های غیر اخلاقی در شورای شهر بابل / زن عکاس چه نقشی داشت؟

زهره 18 ساله بچه حمید 15 ساله را سقط کرد!

پسر بی حیا در نوشابه دختر دانشجو روان گردان ریخت و با پدر شیطان صفتش سراغ او رفت!+عکس

تجاوز پسر جوان به زن 68 ساله همسایه / این زن هیچ شکایتی نکرد!

جمشید برای تجاوز به مهتاب او را با بی ام و ریسش به ویلای رییس خود برد!

شوهر بی غیرتم می دانست ناصر رفتار عاشقانه با من دارد ولی باز هم مرا با او تنها می گذاشت !اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند