کدخبر: 283996 ارسال پرینت 30

رکنا: گفت: به دلیل اجرای ناصحیح یک مصوبه شورای شهر، شاهد ایجاد مشکلات زیاد برای شهروندانی هستیم که صاحبان ساختمان‌های نیمه کاره شهر بوده اند.

رضا تقی پور، سخنگوی شورای شهر تهران در سیصد و شصت و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیش از این مصوبه‌ای برای ساختمان‌های نیمه ساخته در شورای شهر تهران به تصویب رسید.

وی افزود: این مصوبه به این منظور به تصویب رسید که به پروژه‌های نیمه کاره شهر تهران سرعت بخشیده شود.

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات ایجاد شده برای شهروندان در پی مصوبه شورا برای ساختمان‌های نیمه کاره خاطرنشان کرد: پس از اجرای این مصوبه شاهد ایجاد مشکلات زیاد برای شهروندان هستیم، زیرا پس هزینه‌های اضافی از صاحبان ساختمان‌های نیمه کاره اخذ می‌شود.

تقی پور ادامه داد: برخی از ساختمان‌ها که فعالیت خود را به اتمام رسانده و حتی عوارض ساختمان و پسماند آن را نیز پرداخت کرده اند باز هم مجبور به پرداخت هزینه‌های اتمام ساختمان خود شده اند و باید جلو این اتفاق گرفته شود.

وی با بیان اینکه\" شورای شهر تهران در پی پاک کردن منظر شهری از ساختمان‌های نیمه کاره بود" گفت: قصد اعضای شورای شهر از تصویب مصوبه ساختمان‌های نیمه کاره، پاک کردن منظر شهری از ساختمان‌های نیمه ساخت بود، اما در این مسیر تغییراتی ایجاد شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها