کدخبر: 379716 ارسال پرینت 33

رکنا: ویژگی های نسل جدید میتسوبیشی اوت لندر معرفی شد.

سرانجام بادهای موافق به کشتی میتسوبیشی رسیده و روند کاهش فروش این خودروساز متوقف شده است اما الماس ژاپنی هنوز هم راه درازی برای فروش بیش از 300 هزار دستگاهی در آمریکا پیش رو دارد.

خوشبختانه این کمپانی در حال دریافت کمک‌های اتحاد رنو-نیسان است. این امر راه را برای ایجاد تغییرات زیاد در آینده باز می‌کند و خبر جدید منتشر شده توسط موتور ترند ایده‌ای از انتظارات پیش رو را نشان می‌دهد.

بنا به گفته این نشریه، نسل آینده اوت لندر در سال 2021 عرضه خواهد شد و بر پایه همان پلتفرم نیسان روگ شکل خواهد گرفت. ظاهراً این خودرو طویل‌تر و پهن‌تر از نسل فعلی بوده و بازهم به‌صورت پلاگین هیبریدی در نظر گرفته خواهد شد.

میتسوبیشی حدود یک سال بعدتر اقدام به معرفی نسل جدید اوت لندر اسپورت (ASX) خواهد کرد. مدیر تولید میتسوبیشی موتورز آمریکای شمالی قبلاً گفته بود نسل آینده این خودرو از نظر ابعاد کوچک‌تر خواهد شد تا جا برای اکلیپس کراس جدید باز شود. او همچنین گفته بود این خودرو احتمالاً ابعادی در حد نیسان کیکس خواهد داشت و ممکن است این دو خودرو پلتفرم مشترکی هم داشته باشند.

میتسوبیشی از زمان عرضه پیکاپ رایدر در سال 2009 که بر پایه داج داکوتا شکل گرفته بود پیکاپی را برای آمریکا تدارک ندیده است. نمایندگی‌های این شرکت خواهان تولید چنین خودرویی بوده و یکی از آن‌ها گفته است: “افرادی هستند که به دنبال تولید این‌گونه خودروها می‌باشند.” اگرچه به نظر نمی‌رسد تولید یک پیکاپ میان‌سایز، چراغ سبز مدیران را دریافت کند اما ممکن است میتسوبیشی نسخه‌ای از نسل آینده نیسان فرونتیر را عرضه نماید.

این خودروساز ژاپنی همچنین در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از تکنولوژی الکتریکی بوده و می‌خواهد حداقل دو خودروی الکتریکی عرضه کند. هنوز چیزی به‌صورت رسمی اعلام نشده اما گفته می‌شود یکی از این خودروها می‌تواند نسخه الکتریکی اوت لندر اسپورت یا اکلیپس کراس باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها