توقیف کامیون حامل بار قاچاق در " مرند"

به گزارش رکنا، سرهنگ " علی اسدیان" بیان داشت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان مرند در راستای مقابله با قاچاق کالا حین بازرسی خوروهای عبوری به بار داخل یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی قسمت بار خودر را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه مقدار 4 هزار کیلو گرم بادام زمینی خارجی قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی مرند با بیان اینکه راننده خودرو فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی بوده و این اقلام را به صورت قاچاق تهیه کرده بود گفت: در ادامه این ماموریت در بازرسی از انبار کالای فرد مذکور مقدار 6 هزار کیلو گرم بادام زمینی دیگر که بصورت غیر قانونی احتکار شده بود کشف وضبط و انبار مورد نظر پلمب شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ارزش مجموع کالای مکشوفه 11 میلیارد ریال بوده که کالای قاچاق به همراه یک نفر شریک کالا به مرجع قضائی معرفی و از شهروندان درخواست می شود درصورت آگاهی از هرگونه فعالیت مجرمانه در زمینه قاچاق کالا موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا با متخلفان در اسرع وقت برابر قانون برخورد شود

کدخبر: 1016694 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟