فروش نوزاد به قیمت 100 میلیون در اینستاگرام + فیلم تکاندهنده
حجم ویدیو: 32.76M | مدت زمان ویدیو: 00:04:27

فروش نوزاد این بار در مازندران رخ داد.در جریان فروش نوزاد،یک پیج اینستاگرامی تبلیغ فروش نوزاد کرد.فردی که تبلیغ کرده بود دلال فروش نوزاد بود.دلال فروش نوزاد قیمت نوزاد پسر را 100 میلیون تومان اعلام کرد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار، اینجا اپلیکیشن اینستاگرام است! از شیر مرغ تا آدمیزاد اینجا پیدا می شود.بله دقیقا تا جان آدمیزاد!

در میان تبلیغات فروش مانتو و کفش و کیف و لباس بچه؛ یکدفعه به خودتان می آیید می بینید یک نفر خود بچه را هم برای فروش استوری کرده است!

حالا معلوم نیست این طفل معصوم که به حراج گذاشته شده در کدام نقطه این سرزمین باشد.پدر و مادرش چه کسانی هستند و با چه انگیزه ای او را می فروشند؟ آیا ممکن است شغلشان این باشد که بچه دار شوند و بچه را به تاراج بگذارند؟ بعد با یک حساب سر انگشتی نتیجه بگیریم حدودا سالی 100 میلیون تومان کاسب می شوند!

نقش دلال های فروش نوزاد این وسط چیست؟ این هایی که با نام پزشک و ماما خودشان را معرفی می کنند چه سهمی از فروش نوزاد دارند؟

ماجرا یک فاجعه انسانی است که زیر پوست این شهر در حال خزیدن است.

فروش نوزاد به قیمت 100 میلیون تومان در اینستاگرام

مدتی قبل یکی از مخاطبان رکنا به ما اعلام کرد که متوجه فروش نوزاد در یک پیج اینستاگرامی شده است.با پیگیری های رکنا خودمان را جای مشتری این پیج جا زدیم و با آنها ارتباط تلفنی برقرار کردیم و فهمیدیم که ماجرا درست بوده است.دلال فروش نوزاد عکس نوزاد پسر را هم ارسال کرده بود.در ادامه گفتگوی ما با این دلال فروش نوزاد را بخوانید.

شما در حال حاضر نوزاد دختر هم برای فروش دارید؟

یک پسر خیلی خوشگل دارم که الان یک ماهش هست.

مطمئن باشم که این فرزندان نامشروع نیستند؟

 من خودم بچه دارم و خیلی حساسم که این بچه ها نامشروع نباشند.

چطور مطمئن باشیم که پدر و مادر بعدا سراغ بچه شان نمی آیند؟

رضایت نامه کتبی می گیرم از پدر و مادرها! پدر و مادر این نوزاد پسر به خاطر اینکه مشکل مالی دارند و دو تا بچه دیگر هم دارند و برای همین نمیتوانند از پس خرج آنها بر بیایند. خودشان سرایدار هستند.به خانواده هایشان گفته اند که بچه فوت شده.

ایرانی اند؟

بله .مازندرانی هستند.

قیمت این نوزاد چقدر است؟

100 میلیون تومان است.

اگر یک وقت دلشان خواست بچه را پس بگیرند چه می شود؟

آن بچه دست یک خانم از اقوام این نوزاد بود.آن خانوم گفت نمی گوید که بچه را دست من داده است.گفت به خانواده می گویم که دست یک ماما در تهران است.برای همین اصلا من را نمی شناسند و فکر می کنند که بچه دست یک ماما تهرانی است.اصلا نمی دانند که بچه کجاست.من 8 سال است که کارم همین است.

پس پول را چطوری به انها بدهیم؟

پول را موقع تحویل بچه به من می دهید و من می زنم به حساب آن خانمی که می شناسم و آن خانم پول را به خانواده بچه می دهد.

بعد چطور می شود برای این بچه شناسنامه گرفت؟

برای حل شدن قضیه شناسنامه،برگه ولادت نامه را به عنوان قرارداد رحم اجاره ای تقدیم شما می کنیم.در واقع مشخصات مادر را به عنوان رحم جایگزین می زنیم.بعد انگار رحم را اجاره کرده بودید و این باعث می شود که برگه ولادت برای شما کارایی داشته باشد.

یعنی شما با بیمارستان هماهنگ هستید؟

بله من ماما شخصی یک پزشک هستم و با این پزشک کار می کنم.پزشکی در شمال و در شهر ساری است که نمی توانم اسمش را بگویم.

بچه ها سلامت هستند؟

بچه ها صد در صد سالم هستند.اگر سلامت نبودند که از بیمارستان مرخص نمی شدند.عکس این نوزاد پسر را دیدی؟

بله دیدم!قبلا فرستاده بودید،همان نوزادی است که دستان یک خانم با ناخن لاک زده روی سرش هست؟

بله همان است.آن دست هم دست من است!

آیا این خبر مفید بود؟