کتک زدن مرد تهرانی در صحنه دزدی ماشینش / حسین هنوز فراری است

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "شهرام سلطانی" بیان داشت: در پی کشف یک دستگاه خودرو مسروقه با توجه به اینکه سرقت به شیوه زورگیری صورت گرفته و وقوع جرم و محل آن در محدوده پایگاه ششم پلیس آگاهی واقع شده بود لذا پرونده پس از سیر مراحل قضائی به این یگان ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی و مالک خودرو به این یگان دعوت، پیرامون موضوع مطروحه و نحوه سرقت از وی تحقیق اظهار داشت: چهارم اردیبهشت در محدوده اتوبان امام رضا(ع) در حرکت بودم که یک دستگاه خودرو پژو206 با 2نفرسرنشین جلوی خودروی من را گرفته و پیاده کردند، پس از ضرب و شتم خودرو ام را سرقت کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این راستا اقداملات لازم جهت تحویل خودرو به مال باخته انجام  ولی کارآگاهان قبل از تحویل در بازرسی خودرو، با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم موفق می شوند سرنخ و ردپایی از سارقان را پیدا کنند که موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیم مبارزه با سرقت خودرو قرار گرفت.

سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: طی هماهنگی با مرجع قضائی و اخذ دستورات لازم، هویت یکی از سارقان که احمد نام داشت بدست آمد.  متهم در یک عملیات ضربتی پلیسی شناسایی، دستگیر و در بازرسی از وی تعدادی برچسب های مربوط به جعل پلاک و تعداد دو دستگاه ضبط و باند کشف شد. متهم پس از انتقال به پایگاه، با وجود دلائل و مدارک موجود چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و ضمن اعتراف به بزه انتسابی از قبیل( در اختیار داشتن خودرو مسروقه، تهدید و نصب پلاک مجعول بر روی اتومبیل) بیان داشت خودرو را به اتفاق یکی از دوستان خود به هویت حسین که درحال حاضر تحت تعقیب می باشد بسرقت برده و حاضر به همکاری جهت شناسایی می باشد.

سرقت خودرو با کتک زدن صاحب ماشین در تهران

سرهنگ کارآگاه سلطانی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی متهم را در شهرستان ورامین شناسایی و پس از هماهنگی های لازم و اخذ نیابت قضائی، در یک عملیات پلیسی ضربتی دستگیر و در بازرسی از محل پاتوق وی تعدادی ضبط، باند و گوشی مسروقه کشف، ضبط و پس از دلالت به پایگاه در تحقیقات معموله و درمواجهه حضوری با شاکی و شناسایی توسط ایشان معترف به سرقت گردید.

سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: نتیجه اقدامات و تحقیقات پرونده به دادسرا منعکس که برابر دستور متهمان با صدور قرار تامین مناسب از نوع وثیقه و بلحاظ  اینکه دارای پرونده تحت تعقیبی از دادگاه اجرای احکام شهرستان ورامین بودند طی هماهنگی و در معیت عوامل پلیس امنیت شهرستان ورامین به زندان معرفی و پرونده تحویل شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 15 تهران شد.

آیا این خبر مفید بود؟