بازیکن استقلال سوژه پرسپولیسی ها شد

مهدی مهدی‌پور متولد ۲۹ بهمن ۱۳۷۲ در اصفهان بازیکن فوتبال اهل ایران است. مهدی مهدی پور در پست هافبک میانی برای باشگاه استقلال در لیگ برتر بازی می‌کند. از باشگاه‌هایی که مهدی مهدی پور در آن حضور داشته میتوان به: راه‌آهن - ذوب‌آهن - تراکتور - استقلال اشاره کرد. افتخارات در دوران حرفه‌ای مهدی مهدی پور عبارت‌اند از:

*جام حذفی:

قهرمانی در جام حذفی ۹۴–۱۳۹۳ به همراه تیم ذوب‌آهن اصفهان

قهرمانی در جام حذفی ۹۵–۱۳۹۴ به همراه تیم ذوب‌آهن اصفهان

*سوپر جام:

قهرمانی در سوپر جام ۱۳۹۵ به همراه تیم ذوب‌آهن اصفهان اشاره کرد. همچنین شماره پیراهن مهدی مهدی پور هافبک 27 باشگاه استقلال شماره 9 است.

به گزارش رکنا مهدی مهدی پور بعد از بازی مقابل هوادار در هفته اول لیگ برتر فوتبال کشور در جمع خبرنگاران حاضر شد. خبرنگاران از وی پرسیدند آیا استقلال قهرمانی می شود؟ او به اشتباه اعلام کرد سپاهان قهرمان می شود.

البته هافبک استقلال خیلی زود متوجه اشتباهش شد و فورا آن را اصلاح کرد. اما با این حال دوربین ها صحبت های او را ثبت و فیلم هایشان را ارسال کردند تا اشتباه لفظی و بی دقتی هافبک جوان استقلال حسابی سوژه هواداران فضای مجازی شود.

از سوی دیگر همواره کری خوانی در فضای هواداری رایج است. پرسپولیسی ها با بازنشر این مصاحبه اعلام کردند بازیکن استقلال حتی تیم خودش را نمی شناسد و دومین مدعی قهرمانی را درست معرفی می کند!

آیا این خبر مفید بود؟