عکس لو رفته از سیبیل های واقعی بهناز جعفری !

بهناز جعفری یکی از بازیگرانن مطرح سینما و تلویزیون است.بهناز جعفری متولد 25 مرداد 1353 است. بهناز جعفری در تئاتر نیز بازی می کند. بهناز جعفری اخیرا در نیسان آبی هم ایفای نقش کرده است.اخیرا عکس بهناز جعفری سوژه فضای مجازی شد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش رکنا، بهناز جعفری یکی از بازیگرانی است که در سریال های مختلف تلویزونی ایفای نقش کرده است. اخیرا عکسی از او با گریم قاجاری و قدیمی در فضای مجازی منتشر شد که خنده بسیاری از مردم را به همراه داشت.ابروها و سیبیل های این خانم بازیگر مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت.

بهناز جعفری

عکس های  بهناز جعفری در جشنواره کن

بهناز جعفری در کن

بهناز جعفری در کن

بهناز جعفری در کن

بهناز جعفری در کن

بهناز جعفری به شوخی گفت که نوید محمد زاده همه استاندارد ها را با قد و هیکلش به هم ریخت.

بهناز جعفری در سال ۱۳۵۳ در تهران متولد شد. او فارغ‌التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی است. اولین فیلم او که در نقش کوتاهی در آن حضور داشت روسری آبی در سال ۱۳۷۳ بود. او برای بازی کوتاهش در فیلم «خانه‌ای روی آب»، ساخته بهمن فرمان‌آرا از بیستمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را گرفت.

جعفری بازی در تئاتر را با نمایش سلطان مار به کارگردانی گلاب آدینه در سال ۱۳۷۲ آغاز کرد و در نمایشهای کارگردانان شاخصی چون بهرام بیضایی، محمد رحمانیان، علیرضا نادری و … به ایفای نقش پرداخته‌است.

آیا این خبر مفید بود؟