لیلا در سنندج به شهات رسید / همه در سوگ او گریستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: خانم «لیلا رحیم‌نیا» کارشناس آزمایشگاه بیمارستان توحید سنندج در راه خدمت به بیماران و بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

این شهید مدافع سلامت که ۴۲ سال سن داشت از کارشناسان واحد آزمایشگاه بیمارستان توحید سنندج، مرکز اصلی پذیرش بیماران مبتلا به کرونا بود که به علت ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ به جمع شهدای مدافع سلامت کشور پیوست.

لیلا رحیم نیا در سنندج با کرونا شهید شد

به گزارش رکنا، وی دومین شهید مدافع سلامت در استان در سال جاری است و هفته گذشته نیز زنده یاد "شاه محمد محمودی" از پرسنل خدوم و زحمتکش بیمارستان بعثت سنندج به فیض شهادت نائل آمد.

سال گذشته نیز شهیدان «محمد یاراحمدی» از پرسنل پرتلاش بیمارستان امام خمینی (ره) سقز به عنوان اولین شهید مدافع سلامت کردستان، خرداد ماه «خلیل احمدی» از پرسنل پرتلاش بیمارستان بعثت سنندج به عنوان دومین شهید، تیرماه «محمد خورند» از پرسنل پرتلاش بیمارستان مریوان به عنوان سومین شهید و آذرماه شهید «محمدرضا کریمی نسب» مسؤول اتاق عمل بیمارستان تأمین اجتماعی سقز، این عرصه در راه خدمت در عرصه بهداشت و درمان برای بهبود وضعیت سلامت جامعه و درمان بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل آمده بودند.

آیا این خبر مفید بود؟