احمدی نژاد کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد

محمود احمدی نژاد امروز( یکشنبه ) با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برای  ثبت نام وارد سالن ستاد انتخابات شد.

محمود احمدی‌نژاد به همراهی احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس دهم و یازدهم، علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای وی در دولت های دهم، مرتضی تمدن استاندار تهران در دولت دهم، مجتبی ثمره هاشمی دستیار رئیس جمهور در دولت دهم برای ثبت نام در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

شوخی‌های احمدی‌نژاد با خبرنگاران در سالن ستاد انتخابات

به رکنا گفت : من مرد عملم

به گزارش رکنا ، شوخی احمدی‌نژاد با خبرنگاران هنگام حضور در وزارت کشور برای نام نویسی به عنوان نامزد تصدی پست ریاست جمهوری سوژه رسانه‌ها شد.

احمدی‌نژاد هنگام حضور در وزارت کشور برای نام نویسی به عنوان نامزد تصدی پست ریاست جمهوری در پاسخ به خبرنگارانی که خواستار نشان دادن شناسنامه‌اش شده بودند، گفت: یکی میگوید بالاتر یکی می‌گوید پایین تر.

دلم برای شما تنگ شده بود

وی به خبرنگاران و عکاسان و. تصویربرداران حاضر گفت: دلم برای شما تنگ شده بود.

محمود احمدی نژاد در پاسخ به خبرنگار " رکنا " که شعار شما برای انتخابات چیه ، گفت : " شعار ، من مرد عملم. "

وی در واکنش به درخواست یکی از عکاسان برای نگاه کردن بالا هم گفت میخواهد من را سر به هوا کند.

محمود احمدی‌نژاد درپاسخ به سوال یک عکاس  مبنی بر اینکه «چقدر احتمال می‌دهید تایید صلاحیت شوید»،  با خنده گفت:  هنوز کنفرانس خبری شروع نشده!»

وی با نشان شناسنامه اش خطاب به خبرنگاران گفت: این خیلی قابل احترام است چون ساخت ایران است.

احمدی نژاد کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد

احمدی‌نژاد در جمع خبرنگاران :

آمده ام تا فرمان ملتی نجیب و بیدار را گردن بگذارم / مهمترین هدف و برنامه کاری بنده تمرکز بر حل مشکلات معیشتی مردم است

به گزارش رکنا : محمود احمدی نژاد صبح یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ پس از ثبت نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه «امروز آمده ام تا بار دیگر به ملت بزرگ ایران سلام کنم»، اظهار کرد: حضور در عرصه انتخابات در زمان حاضر، برای اینجانب از جهات مختلف حائز تاملات جدی بوده است که شرح همه آنها در این مختصر نمی‌گنجد.

وی افزود: تجربیات طولانی مدیریتی از پایین ترین سطوح اجرایی تا ریاست جمهوری علاوه بر آن که مانع از بروز رغبت در قبول مسئولیت دوباره است، سختی های ناشی از پذیرش مجدد مسئولیت برای حل مشکلات کشور را به عینه در ذهنم مجسم ساخته است. مشکلاتی که در ابعاد مختلف اقتصادی سیاسی، اجتماعی فرهنگی و نیز امنیتی، از نقطه نظر کمی و کیفی به مراتب فراتر از سال ۹۲ است.

این داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری گفت: علی القاعده آشنایی عمیق با حجم و تنوع مشکلات داخلی و مساله ثبات در شرایط سیاسی و امنیتی منطقه ای و بین المللی به انصراف از پذیرش دوره مسئولیت دعوت می کند. از سوی دیگر شناخت عمیق از منابع وسیع و بزرگ انسانی و طبیعی و ظرفیت های فوق العاده و کم نظیر سیاسی فرهنگی و تمدنی ایران برای هر ایرانی آگاه و آشنا در جهت ورود و مشارکت برای پذیرش مسئولیتهای بزرگتر از صمیم جان برانگیزاننده است.

احمدی نژاد عنوان کرد: مقایسه وضعیت جاری کشور با جایگاه شایسته مورد انتظار برای نام فرزانه و ملت دردانه ایران به دلیل اختلاف پتانسیل بالا، به نحوی انقلابی، شور آفرین است. در این میان البته مشاهده اوضاع اقتصادی و معیشتی اکثریت قاطع مردم که رنج گذران زندگی را تا عمق استخوانشان نفوذ داده و عزت و امنیت و حیثیت میلیون ها نفر را در مخاطره جدی قرار داده است تاب و تحمل را از هر انسان مسئول سلب کرده و عمق جان هر فرد آگاهی را متاثر و نگران می سازد.

وی اظهار کرد: اینجانب که همواره در ارتباط وسیع با اقشار مختلف مردم بوده ام دردمندانه تر، وضعیت زندگی آینده بسیاری از آنان را با نگرانی شدید دنبال می‌کنم در این شرایط حتی آنانی که از توانمندی اقتصادی نسبی برخوردارند از شرایط حاضر ناراضی بوده و مایل به تحقق شرایط بهتر برای زدودن رنج فقر از سیمای هموطنان خود هستند. با این همه، آگاهی از تفاوت بین شرایط موجود و وضعیت مطلوب و مسئولیت و انگیزه ای که برای تغییر و بهبود اوضاع در خود حس می‌کنم در موازنه با آگاهی عمیق از سنگینی مشکلات و مسائل گوناگون کشور قرار دارد.

این داوطلب نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اضافه کرد: در این ارتباط، اما اینجانب اطمینان دارم که همه مسائل کشور با استفاده حداکثری از ظرفیت های ملی مبنا قرار دادن رای و نظر عموم مردم، همدلی و همکاری جمعی، بهره گیری شایسته از دیدگاه‌ها و تجربیات استادان صاحب نظر و متخصصان کارآمد و در پرتو همزیستی مسالمت آمیز و تعامل سازنده با جهان و اولویت دادن به توسعه مناسبات به ویژه اقتصادی در عرصه بین المللی حل شدنی است.

وی تاکید کرد: رجاء واثق دارم که می‌توان دوره جدید و شکوهمندی را بر مبنای خردورزی، وحدت ، همکاری و تلاش جدی برای سازندگی و پیشرفت کشور و بهروزی ملت رقم زد. آنچه امروز عزم اینجانب را برای حضور در عرصه انتخابات جزم کرد خواست اقشار مختلف مردم شریف از سراسر کشور است که به روش‌های مختلف و از جمله به طور حضوری ضمن اظهار لطف و محبت مصرانه از خادم خود خواسته اند که به این عرصه ورود نمایم.

احمدی نژاد گفت: بنده این درخواست‌ها را فرمان ملت دانسته و با افتخار از آن پیروی کرده ام. همچنان که پیشتر تاکید کرده ام مهمترین انگیزه هدف و برنامه کاری بنده تمرکز بر حل مشکلات معیشتی مردم از طریق سامان بخشیدن به وضع اقتصادی کشور ارتقاء و بهبود فضای کسب و کار پایان بخشیدن به رانت و انحصار و محدود ساختن دخالت های بی رویه دولت، رفع موانع و گشایش هر چه بیشتر برای فعالان اقتصادی و کار آفرینان و بستر سازی برای توسعه سرمایه گذاری داخلی و خارجی خواهد بود.

رییس دولت های نهم و دهم ادامه داد: اعتقاد راسخ دارم که مبارزه جامع با مظاهر فقر و تنگدستی و ارتقاء سطح درآمدها و شاخص های رفاه و برخورداری از طریق تولید حداکثری ثروت از نظر هدفگذاری و برنامه ریزی شالوده اساسی برای ریل گذاری دیگر برنامه ها در توسعه همه جانبه کشور و تامین منافع و تضمین مصالح ملی منطقه ای و بین المللی خواهد بود.

وی عنوان کرد: اینک محمود احمدی نژاد فرزند کوچک ملت بزرگ ایران خدا را شاکر است که در این مرحله به مسئولیت تاریخی خود در تحقق خواست ملت عمل نموده است و در پیشگاه مردم بزرگوار آمادگی خود را برای پذیرش مسئولیت دولت و راهبری و هماهنگی امور اجرایی کشور در جهت ساختن ایرانی آباد آزاد و شاد اعلام می نماید و در این راه هر درد و رنجی را که از درد و رنج جمهور بکاهد به جان خریدار است.

داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری گفت: آمده ام تا فرمان ملتی نجیب و بیدار را گردن بگذارم‌؛  آمده ام تا به جوانان ایران زمین بگویم که دل قوی دارید که ایران جوان در دستان شما و ایران نوین از آن شماست؛ آمده ام تا به احترام زنان و دختران سرزمین عشق و هشیاری از جا برخیزم آمده ام تا به همه ایرانیان عزیز و سربلند در هر نقطه از جهان بگویم که ایستادگی برای آزادی ، حق انتخاب و اعمال اراده ملی ایستادن در راستای درست تاریخ است.

احمدی نژاد کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد

احمدی نژاد کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد

احمدی نژاد کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد

کدخبر: 1003841 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟