حرکت ستودنی رانندگان با دیدن خودروی آمبولانس + فیلم
حجم ویدیو: 2.56M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

ویدئویی که اقدام تحسین برانگیز رانندگان با دیدن خودروی آمبولانس را نشان می دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

به گزارش رکنا ، برای تیم آمبولانس اورژانس هنگام انتقال بیمار به بیمارستان هر دقیقه حیاتی و مهم است. اگرچه همیشه اوضاع ترافیکی برای آمبولانس در هنگام انتقال بیمار به بیمارستان مساعد نیست، اما این شرایط نیز با کمک رانندگان متعهد و انسان‌دوست تغییر پیدا می‌کند، مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از خیابان‌های انگلیس رخ داد.

رانندگان راه را برای آمبولانس باز کردند

هنگامی که تیم آمبولانس اورژانس خود را در ترافیک پشت چراغ قرمز یک خیابان شلوغ در منطقه «براکنل» گرفتار می‌دیدند این رانندگان به کمک آن‌ها آمده و راه را برای عبور آمبولانس باز کردند. این رانندگان بلافاصله از خودرو‌های خود پیاده شده و اقدام به جمع آوری مخروط‌های هشداردهنده از حاشیه خیابان کردند.

در ویدئویی که توسط دوربین داش کم خودروی یکی از رانندگان تهیه شده رانندگان را در حال جمع آوری این مخروط‌ها از حاشیه خیابان نشان می‌دهد. این ویدئو ابتدا در تیک تاک منتشر و سپس در اینستاگرام منتشر شد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۳.۵ میلیون بیننده داشته است.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری اقدام انسان‌دوستانه رانندگان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران نوشت: «هنوز قهرمانان و انسان‌های خوب هستند.» کاربر دیگر نوشت: «زنده باد انسانیت.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟