این شیر گرسنگی را به مرگ ترجیح داد + فیلم
حجم ویدیو: 1.40M | مدت زمان ویدیو: 00:00:10

شاید برخی از ما در زندگی در موقعیت‌هایی قرار گرفته باشیم که همه چیز را تمام شده تلقی کنیم، اما درست در اوج ناامیدی است که ناگهان شرایط تغییر کرده و دگرگون می‌شود. مانند بوفالویی که پس از شکارشدن توسط شیر ماده خود را آماده مرگ می‌کرد، اما ناگهان با یک اتفاق غیرمنتظره، زندگی اش دگرگون شد.

به گزارش رکنا ، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است چگونگی نجات این بوفالو از چنگال یک شیر گرسنه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو شیر گرسنه که خود را آماده خوردن این بوفالو می‌کند دیده می‌شود. دقیقا در همین لحظه بوفالوی دیگری از پشت سر به شیر نزدیک شده و با حمله‌ای برق آسا این حیوان را به هوا پرتاب می‌کند.

فرار شیر ماده با حالت نیمه جان از دست بوفالو

در این ویدئو مشاهده می‌شود بوفالوی خشمگین پس از فرود شیر بار دیگر شاخ خود را در بدن این حیوان فرو کرده و آن را دوباره به هوا پرتاب می‌کند. شیر ماده که مرگ را در مقابل چشمانش می‌بیند با حالتی نیمه جان صحنه را ترک کرده و زنده ماندن را به گرسنه بودن ترجیح می‌دهد.

گفتنی است؛ این ویدئو پس از انتشار در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۷۰ هزار بیننده داشته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟