به گزارش گروه ترجمه رکنا، اخیرا یکی از سرمایه گذاران ژاپنی برای جذب مشتریان زیادی به کافه خود تصمیم به اقدام عجیبی گرفت که خبرساز شد.

مالک کافه هیپوپو پاپا که این کافه در شهر آکاشی واقع در ژاپن تاسیس شده است، در طی تصمیم اخیر خود که بسیار عجیب بود، تصمیم گرفت تا در طی اقدامی جالب ایده توالت آکواریومی یا توالت فرنگی لاکچری را در کافه خود تاسیس کند.

از این رو وی برای پیاده سازی این طرح هزینه بسیار زیادی کرد که به گفته خودش حدودا 270 هزار دلار یا حدودا 3.5 میلیارد تومان برای آن هزینه کرده است و خوشبختانه این هزینه بی تاثیر نبوده و توانسته است یکی از نقاط گردشگری این منطقه شود.

جالب است بدانید که این توالت فرنگی تنها متعلق به خانم ها می باشد و تصور چنین چیزی واقعا از ذهن خارج بود و وی توانست این ایده را عملی کند اما برخی نسبت به این توالت و سرویس بهداشتی لاکچری دارای عقیده و نظرهای منفی هستند و برخی از آنها اعلام کردند که مالک این کافه از ماهی ها استفاده نادرست دارد!

با این حال این سرویس بهداشتی لاکچری با وجود واکنش های مثبت و منفی یکی از نقاط گردشگری شهر آکاشی ژاپن می باشد و توانسته است گردشگران زیادی را به خود جذب کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟