تیپ مردانه همسر سابق امین حیایی در جشن تولدش

به گزارش رکنا، دارا حیایی پسر امین حیایی و مونا بانکی پور عکسی از تولد مادرش منتشر کرد.

مونا بانکی پور کیست؟

مونا بانکی پور متولد 7 خرداد 1355 در تهران بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است.

او همسر سابق و اول امین حیایی است که مدت زیادی است از یکدیگر جدا شده اند حاصل این ازدواج پسری به نام دارا حیایی است.

مونا بانکی پور

مونا بانکی پور ، مادر دارا حیایی و همسر اول امین حیایی ، به همراه پسرش ، دارا حیایی برای اکران فیلم «شعله ور» در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور یافت.

دارا حیایی تنها فرزند امین حیایی و مونا بانکی پور است که شباهت زیادی به پدر و مادرش ندارد . بر اساس گفته های مونا بانکی پور رنگ چشم های دارا حیایی شبیه به پدر بزرگش می باشد.

در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر دارا حیایی به همراه مادرش مصاحبه ای انجام داد و مونا بانکی پور از حواشی زندگی اش در این گفتگو صحبت کرد.

مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است. این بازیگر کشورمان درباره علت این دوری گفت : بعد از خواب و بیدار پیشنهادهایی مطرح شد اما من دوست داشتم کاری بهتر از خواب و بیدار انجام دهم که میسر نشد البته من چند سالی ایران نبودم و حواشی که ایجاد شده بود باعث کم کاری بیشتر من شد.

مونا بانکی پور در ادامه صحبت هایش گفت که گذشته هیچ اهمیتی برای من ندارد و مهم برای من کار و آینده داراست.

مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری هنرپیشه قبل از انقلاب و همسر سابق امین حیایی بعد از سالها کناره گیری در عرصه بازیگری مجوز کارگردانی اولین فیلم کوتاهش به نام قمر در عقرب در وزارت ارشاد صادر شد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید

 

کدخبر: 692454 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟