فاطمه گودرزی دست به اسلحه شد + عکس

فاطمه گودرزی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "مدتی در مکان های آبا واجدادی کار و زندگی کردم الان که چندوقتیست اونجارو ترک کردیم وکار به اتمام رسید و حتی پخش هم شد عجیب دلتنگم دلتنگ اون لوکیشنهای زیبا ودلتنگ مردمش که با صفا وصمیمیت به ما لطفشون رو ابراز میکردند باید بدونن که همیشه در قلب من هستید چه باشم در نزدیکیه شما چه نباشم."

فاطمه گودرزی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، فاطمه گودرزی در سال ۱۳۴۲ در تهران متولد شد . او بازیگر سینما و تلویزیون است و دارای مدرک دیپلم اقتصاد است. گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر وی، پویان گنجی، نیز بازیگر است.

 ورود فاطمه گودرزی به بازیگری

او از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. نخستین بازی او در تلویزیون در مجموعه تلویزیونی آئینه بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کرد.

فاطمه گودرزی

گودرزی در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی Asghar Farhadi و عزت‌الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کرد.

فاطمه گودرزی

حضور در ورزشگاه کوریتیبا فاطمه گودرزی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟