«سریع و خشن» به پایان راه می رسد

به گزارش گروه فرهنگی رکنا به نقل از ورایتی، «جاستین لین» که پیش از این کارگردانی قسمت های چهارم، پنجم، ششم و نهم از مجموعه فیلم های «سریع و خشن» را بر عهده داشته، دو قسمت پاپانی (دهمین و یازدهمین فیلم) از این مجموعه را نیز کارگردانی خواهد کرد و این سری فیلم موفق پس از حضور دو دهه ای در سینماهای جهان به کار خود پایان میدهد.

پایان سری فیلم های «سریع و خشن» لزوما به معنای پایان دنیای «سریع و خشن» نخواهد بود و خط اصلی داستان که درباره «دومنیک تورتو» با بازی «وین دیزل» و خانواده و دوستان اوست نیز پس از ساخت یازدهمین فیلم «سریع و خشن» همچنان ادامه خواهد داشت و هم اکنون پروژه های مجزایی بر اساس شخصیت های داستان این فیلم در کمپانی یونیورسال در حال توسعه است.

سال گذشته نیز فیلم «سریع و خشن: هابز و شاو» که از مجموعه اصلی «سریع و خشن» نبود با بازی «دواین جانسون» و «جیسون استتهام» به فروش جهانی ۷۵۹ میلیون دلار در گیشه جهانی دست یافت که تنها ۱۷۴ میلیون دلار از آن از محل گیشه آمریکای شمالی و کانادا حاصل شده است.

«سریع و خشن ۷» محصول سال ۲۰۱۵ پرفروش ترین فیلم از سری فیلمهای «سریع و خشن» است که توانست به فروش نزدیک به ۱.۴ میلیارد دلار در گیشه جهانی دست یابد.

جدیدترین فیلم از این مجموعه با عنوان «سریع و خشن ۹» قرار بود امسال اکران شود اما کمپانی یونیورسال تصمیم گرفت به سبب بحران جهانی کرونا، اکران این فیلم را به سال آینده میلادی موکول کند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟