چرا فیلم رقص نفیسه روشن منتشر شد / خودم دوست داشتم ! + فیلم گفتگو صوت
حجم ویدیو: 5.76M | مدت زمان ویدیو: 00:00:52

نفیسه روشن بازیگر مطرح کشورمان که به تازگی فیلم عروسی اش را در فضای مجازی منتشر کرده است، در لایو اینستاگرامش به همه  توصیه کرد:  هرگز وارد حرفه بازیگری نشوید، چون هیچوقت نمیگذارند که زندگی کنید، هر چند شغل هیجان انگیزی است. من همیشه می گویم که بازیگری مانند باتلاق است، که هر روز در آن فرو می روی.نفیسه روشن در ادامه انتشار فیلم عروسی اش را تائید می کند و می گوید: بهترین خاطره زندگی من بود و من یکی از دلایلی که تکه ای از فیلم عروسی خود را گذاشتم، تا بعد از 9 سال در مدیا بماند و زمانی که از دنیا رفتم، به عنوان خاطره در فضای مجازی بماند و خیلی خوشحالم .

نفیسه روشن (9)

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا،  نفیسه روشن (متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.نفیسه روشن در یک لایو با توجه به انتشار فیلم عروسیش گفت: هیچوقت بازیگر نشید ،بازیگران زندگی ندارند و مثل باتلاق فرو میرید.نفیسه روشن در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی است.

نفیسه روشن، فعالیت هنری اش را از سال دوم دبیرستان با ایفای نقش در تئاتر " بسوی سعادت " آغاز نمود که در این اولین تجربه، موفق به دریافت لوح تقدیر از آموزش و پرورش منطقه گردید. نفیسه روشن همراه با ادامه تحصیل به فعالیت هنری اش ادامه داد و پس از ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی و طی یک دوره کلاس بازیگری، بصورت جدی پا به عرصه تصویر گذاشت . شروع فعالیت تلویزیونی نفیسه روشن را می توان بازی در سریال " روزهای بیادماندنی " به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست.

نفیسه روشن

اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در دوران تحصیلش بود، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود، دامنه فعالیتش را گسترش داد. نفیسه روشن در پائیز سال 1382 در سریال "بچه های خیابان " به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند.

نفیسه روشن، پس از آن در پائیز 1383، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال " روزگار غریب " را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید، وی همکاری با عیاری را یکی از ایده آل های خود می داند. بازی خوب و تجربه و آموخته هایش سبب شد تا پیشنهادات مختلفی از کارگردانان بنام تلویزیون و سینما دریافت کند.

نفیسه روشن

توانائیهای حیرت آور نفیسه روشن سبب شد تا در ماه مبارک رمضان سال 1386 ، ایفای نقش "پری" در سریال "اغماء" به وی سپرده شود . "اغماء" از دیدگاه وی یک معجزه کاری است که علاوه بر امکان حضور در کنار اساتیدی همچون امین تارخ ، لعیا زنگنه ، ناصر ممدوح ، عبدالرضا اکبری و ... ، برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید . به گفته وی : " کارکردن با سیروس مقدم یکی از آرزوهای او بوده که موفقیت خود را در اغماء را نیز مدیون او می داند برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟