آل پاچینو و رابرت دنیرو در فیلم ریدلی اسکات هم‌بازی می شوند

به گزارش گروه فرهنگی رکنا به نقل از دیجیاتو، رابرت دنیرو، آل پاچینو، آدام درایور، جرد لتو، جک هیوستون (Jack Huston) و ریو کارنی (Reeve Carney) جدیدترین اعضای تیم بازیگران فیلم Gucci هستند. همچنین پیش از این اعلام شده بود که لیدی گاگا در این فیلم نقش پاتریزیا رجیانی (Patrizia Reggiani) را برعهده خواهد داشت. پاتریزیا رجیانی همسر سابق مائوریزیو گوچی و در یک بازه زمانی رئیس شرکت مد و فشن گوچی بود که در پشت پرده قتل همسرش را برنامه‌ریزی کرده بود.

حضور رابرت دنیرو، آل پاچینو و آدام درایور در هر فیلمی برای جلب توجه سینمادوستان کافی است. همچنین خیلی‌ها منتظر تماشای یک فیلم دیگر از لیدی گاگا هستند که توانست در A Star is Born عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. خیلی‌ها هنوز به توانایی‌های بازیگری لیدی گاگا باور ندارد، چونکه او در A Star is Born به نوعی در حال بازی کردن زندگی خودش بود. به همین خاطر فیلم Gucci می‌تواند یک محک بزرگ برای او باشد.

پاتریزیا رجیانی برای قتل همسر سابقش در سال 1995 محکوم شد. مائوریزیو گوچی با پاتریزیا دو فرزند دختر داشت، اما آن‌ها را برای زندگی با یک زن دیگر ترک کرد. پاتریزیا در ادامه تومور مغزی می‌گیرد ولی پزشکان با عمل جراحی تومور او را برمی‌دارند. با این وجود دختراش هیچگاه او را برای اعمالش نبخشیدند. رسانه‌ها نیز جنبه تاریکی از او نشان می‌دادند و لقب بیوه سیاه را به او داده بودند.

فیلم‌نامه این اثر را روبرتو بنتیونیا (Roberto Bentivegna) با اقتباس از کتاب سارا گی فوردن (Sara Gay Forden) به نام The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed می‌نویسد.

هنوز تیم بازیگری Gucci کامل نشده است و شایعات خبر از بازیگران سرشناس دیگری می‌دهند. اگر ریدلی اسکات در جذب این بازیگران موفق شود، قطعا با یک فیلم بسیار بزرگ روبه رو خواهیم بود. در انتها باید اشاره کینم که ریدلی اسکات پس از پایان ساخت فیلم The Last Duel، کار بر روی Gucci را آغاز خواهد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟