بهاره افشاری سیاه پوش شد + عکس

بهاره افشاری بازیگر و طراح لباس به تازگی عکسی از خود با استایل مشکی در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: " یه طرفه برى مى خورى به ورود ممنوعشون پس نروووو..."

بهاره افشاری متولد ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود است. او هنرپیشه و طراح لباس ایرانی است.

بهاره افشاری

او یک برادر دارد و دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.بهاره افشاری فعالیت هنری اش را سال ها پیش با یک سریال آغاز کرد. اما به دلیل تجربه ی بد در آن کار دوست ندارد از آن کار در کارنامه هنری خود نام ببرد و تصمیم گرفت تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.

اما کیانوش عیاری توانست بعد از گذشت چندسال این بازیگر جوان را راضی به همکاری کند تا در جدیدترین ساخته اش که سرگذشت دکترمحمد قریب است به ایفای نقش بپردازد.

بهاره افشاری

افشاری در این کار در دو نقش بازی می کند و پس از آن یک پیشنهاد ناب و جدید سومین کار هنری او رارقم زد. نقش فرشته برای او به قدری خاص بودکه برای لوث شدنش حاضر نیست هر نقش دیگری را بپذیرد.بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال 1381 وارد عرصه سینما شد.

بهاره افشاری

او پس از آن در فیلمهای صد سال به این سالها و تسویه حساب به ایفای نقش پرداخت.او در سال 1392 در فیلم معراجی ها به ایفای نقش پرداخت. معراجی ها فیلمی به کارگردانی مسعود ده نمکی و محصول سال 1392 است. بهاره افشاری در سال 1393 در سریال آخرین بازی ه کارگردانی حسین سهیلی بازی کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟