اجرای پر احساس عرفان طهماسبی در عصر جدید + فیلم
حجم ویدیو: 32.23M | مدت زمان ویدیو: 00:05:07

اجرای عرفان طهماسبی از شوشتر نخستین رای سفید را از امین حیایی گرفت. بشیر حسینی و رویا نونهالی رای دوم و سوم را به عرفان دادند و آریا عظیمی نزاد هم در آخرین لحظات رای گیری چراغ سفید را برای عرفان طهماسبی روشن کرد.

عرفانه طهماسبی کیست؟

عرفان طهماسبی ۲۲ ساله و متولد شده در سال ۱۳۷۷ در شهر زیبای شوشتر استان خوزستان، خواننده و شاهنامه خوان و جز شرکت کننده های فصل دوم برنامه عصر جدید شبکه سوم سیما است که قطعه فوق العاده زیبای بختیاری با عنوان آهنگ گلم گلم را اجرا کرد و مورد استقبال فوق العاده مردم قرار گرفت.

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، عرفان طهماسبی اکنون ساکن شهر اهواز است، همچنین اصالت او و پدر و مادرش بختیاری است .او کار خود را با بازی در تئاتر شروع کرد و سپس با عشق و علاقه وارد عرصه موسیقی شده است.

عرفان طهماسبی و اجرای نمایش

عرفان طهماسبی تا کنون دو نمایش را روی صحنه تئاتر بازی کرده که در یکی از آنها به اجرای شاهنامه خوانی پرداخته است. صدا و صوت خاص و سیمای او و سبک آهنگ های بختیاری با آن سوز و گداز دلنشینش باعث میشود تا ترانه ها و آهنگ ها و آثار (عرفان طهماسبی) به دلها بنشیند و طرفدارانش با دل و جان از کارهای او لذت ببرند.

عرفان طهماسبی از نوجوانی به کارهای مختلفی مشغول بوده و سعی کرده روی پای خودش بایستد، و در زندگی همیشه مزد کارهای خودش را بگیرد.

او بعد از عبور و قبولی در مرحله راستی آزمایی برنامه عصر جدید وارد فصل دوم برنامه شد و بسیار جوان دوست داشتنی و با ادب و مهربانی است که تحسین همه بیننده ها و داوران را به خود جلب کرد و با چهار چراغ سفید و به مرحله بعدی صعود کرد، باید دید اجرای او در مراحل بعدی چگونه و چطور خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟