طبیعت گردی و عکس های جنجالی آنا نعمتی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، آناهیتا نعمتی بازیگر مطرح ایرانی، به تازگی عکس هایی از طبیعت گردی خود در صفحه اینستاگرام منتشر کرده است.

آنا نعمتی

آناهیتا نعمتی متولد ۲۰ تیر ۱۳۵۶ در شاهرود و معروف به آنا نعمتی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. 

آنا نعمتی

آناهیتا نعمتی، بازی در سینما را در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. او پس از گذراندن دوره بازیگری، زیر نظر حمید سمندریان، برای اولین بار، در نقش کوتاهی در فیلم «هیوا» (رسول ملاقلی‌پور، ۱۳۷۵) ظاهر شد. اما با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «مسافر» بود که به شهرت رسید.

 

آنا نعمتی  نعمتی، تا پیش از پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) در سینما با نقش‌های دیگری، مطرح شده بود؛ اما پس از این فیلم، نشان داد که می‌توان برای کارهای سخت‌تر، روی او حساب کرد.

آنا نعمتی

نعمتی، در فیلم زن دوم (سیروس الوند)، یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشت و در یک سکانس، جایی که از بهرام (محمدرضا فروتن) خواست که به او فرصت بدهد، به‌یادماندنی شد.

آنا نعمتی

او با فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه و ایفای نقش یک مادر شکست‌خورده، وارد مرحله جدیدی از بازیگری شد که تحسین منتقدین را برانگیخت و پس از آن، با بازی در تئاتر و همین‌طور، نقش‌آفرینی در فیلم‌های انارهای نارس، ماحی و عصر یخبندان، سعی کرد تا گزیده‌کار باشد و بیشتر، برای ایفای نقش خوب و متفاوت، صبر کند. او همسر سابق ابوالفضل پورعرب است. 

آنا نعمتی

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟