عکس دیده نشده از یکتا ناصر بر روی صحنه تئاتر

یکتا ناصر

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، یکتا ناصر با انتشار عکسی قدیمی بر روی صحنه تئاتر خاطره بازی کرد و در کپشن این پست نوشت: " تیٔاتر ترور سال نودو چهار به کارگردانى آقاى حمیدرضا نعیمى عزیز که بسیار آموختم و لذت بردم و رنج کشیدم و نوش جان کردم و خاطره ساختم تا همیشه خودم"

گروهِ تئاتر شایا در ادامه ی بیست و دو تجربه ی پیشین خود تلاش کرد در کنارِ خلقِ اثری جذاب، پیشنهادهایی بدیع در حوزه ی اجرای نمایشهای دینی ارایه دهد.

داستانِ نمایشنامه علاوه بر وفاداری به مستندات تاریخی، واقعه ی ضربت خوردن امام علی(ع) را با نگاهی کاملاً نمایشی و از زاویه ای جدید نمایش می دهد.

یکتا ناصر

حضور بازیگران بزرگ تئاتر، سینما و تلویزیون، خلقِ زیباییهای بصری، طراحی صحنه، لباس، نور و صوت... اجرای باشکوه را نوید می دهد

خلاصه نمایش "ترور"

"ترور" درباره ی زندگی و تنهایی یک تروریست است که به قضاوت و انتخابش برای کشتن شک ندارد. اما مادرش اعتقاد دارد او سی و پنج سال پیش مرده است. فقط می باید دفن می شد تا از شر ارواح شریر در امان می ماند. تروریست در مسیر عملیاتش با دختری آشنا می شود .

ابن ملجم مرادی، پس از پذیرفتن ماموریت ترور امام علی ،سفری را آغاز می کند که در طول آن به شناختی تازه ای از او ،خود و جهان پیرامونش دست می یابد....

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟