ادعای کیم کارداشیان نسبت به انتخابات ریاست جمهوری2020 آمریکا+عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، ستاره و مدل لباس آمریکایی به طور کلی از ایده ورود به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا صرف نظر کرد.

کیم کارداشیان در ماه ژوئن گذشته گفته بود که تلاشی برای نامزد ریاست جمهوری آمریکا ندارد، اما در عین حال ورود خود به جهان سیاست و نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را بعید ندانست و در رابطه با احتمال نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تأکید کرد که هرگز نباید گفت: نه، هرگز!

گفته سابق کیم کارداشیان در آن زمان جنجال زیادی در میان کاربران فضای مجازی برانگیخت و اغلب کاربران از او خواستند که ایده‌ی نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را از سرش بیرون کند.

کارداشیان سال گذشته هم به خاطر تلاش برای قانع کردن دونالد ترامپ برای عفو و بخشایش آلیس ماری جانسون، با تحسین بسیاری روبرو شد. آلیس محکوم به حبس ابد بود و در سال 1996 میلادی به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر و پس از گذراندن 22 سال از زندان آزاد شد.

کیم کارداشیان در مصاحبه جدید خود با نیویورک تایمز آمریکا در پاسخ به سؤالی درباره‌ی این که آیا تجربه تلاش برای عفو آلیس ماری جانسون می‌تواند الهام بخش او برای نامزدی ریاست جمهوری آمریکا باشد به سرعت گفت: نه، زیرا ریاست جمهوری به شدت خسته کننده و فرسایشی است.

او گفت: باوری به آن ندارم، این شغل خسته کننده‌ترین شغل دنیاست و فکر نمی‌کنم با روحیّاتم سازگار باشد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟