شرکت در انتخابات از مصادیق بارز عمل صالح است

به گزارش رکنا، سردار محمد بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت : بدون شک شرکت در انتخابات از مصادیق بارز عمل صالح و سبقت جستن در انجام عمل خیر است چراکه مشارکت حداکثری موجب تقویت و اقتدار نظام اسلامی و از طرفی دیگر سبب مایوس کردن دشمنان ملت و خنثی کردن توطئه‌ها و نقشه های شوم آنان می شود.

حضرت امام ره و مقام معظم رهبری حضور در پای صندوق‌های رأی را یک تکلیف الهی می دانند و اگر قرار باشد امنیت و پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی تداوم داشته باشد راهش مشارکت آحاد مردم در انتخابات 1400 است.

با تدابیر و برنامه ریزی های صورت گرفته در جهت بصیرت افزایی کارکنان خدوم و انقلابی ناجا و خانواده های آنان و برگزاری نشست های روشنگری و فضاسازی و تولید محتواهای اثربخش؛ مشارکت کارکنان ناجا و خانواده های آنان به صورت همگانی و صددرصد خواهد بود.

این در حالی است که کارکنان بصیر و زحمتکش ناجا وظیفه تامین امنیت حوزه های اخذ رأی را نیز بر عهده خواهند داشت اما با این حال در انجام این تکلیف الهی هم مصمم هستند و پای به پای ملت عزیز ایران اسلامی حماسه ای ماندگار را در روز بیست و هشت خرداد رقم خواهند زد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟