به گزارش رکنا، سردار "کیوان ظهیری"  با اعلام اجرای طرح پاکسازی دست فروشان و بساط گستران شمیران نو و خاک سفید در 48 ساعت گذشته، با همکاری شهرداری منطقه 4شهر تهران، گفت: در این 42 دستگاه خودروی وانت که در کنار حاشیه خیابان ها مشغول به دست فروشی بودند، توقیف شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این مناطق 11 تن از بساط گران جمع آوری شدند، تصریح کرد: 12 خیابان اصلی، 30 خیابان فرعی، در مناطق شمیران نو و خاک سفید پاکسازی در این طرح پاکسازی شد.

وی افزود: در حاشیه اجرای این طرح 40 تن از معتادین متجاهر جمع آوری شدند و در بررسی های بیشتر در این خصوص، یک کیلو و 245 گرم انواع مواد مخدر از قبیل: تریاک، هروئین و شیشه کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه پلیس با کسانی که در حوالی مدارس پرسه بزنند و ایجاد مزاحمت و توزیع مواد مخدر کنند، برخورد خواهد کرد، گفت: در حاشیه اجرای این طرح، اطراف 3 پارک و 15 مدرسه دخترانه برای حضور دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید پاکسازی شده است.

سردار ظهیری گفت: در طرح پاکسازی دست فروشان و بساط گستران شمیران نو و خاک سفید 112 دستگاه خودروی وانت بار و بساطی ساماندهی شد و این طرح در پاسخ به درخواست های اهالی محل انجام شد و رضایتمندی شهروندان را به همراه داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟