حجم ویدیو: 76.53M | مدت زمان ویدیو: 00:09:54

به گزارش خبرنگار گروه حوادث رکنا، سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران ضمن بازدید هوایی از شهر تهران در روز طبیعت بیان کرد: اکثر پارک های شهر تهران مملو از جمعیت است و مردم در نقاط مختلف پارک ها خودروهای خود را پارک کرده اند.
رئیس پلیس راهور تهران خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ گونه مشکل ترافیکی در بزرگراه یاسینی که در حاشیه پارک سرخه حصار قرار دارد در حال حاضر وجود ندارد و ترافیک کاملا روان است.
وی با بیان اینکه ترافیک در بزرگراه شهید بابایی روان است اظهار کرد: در حال حاضر مبادی ورودی پارک ها نشان دهنده این است که ورود خودروه خاتمه یافته است و وضعیت به سمت خروج خودروها پیش می رود.
مهماندار اذعان کرد: با کنترل ترافیکی که همکارانم در پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ انجام دادند تمامی معابر و ورودی های پارک چیتگر باز است و تردد در حال انجام است.
رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به تکمیل ظرفیت پارکینگ های دریاچه شهدای خلیج فارس گفت: مردم کم کم در حال ترک پارک ها هستند.
وی با بیان اینکه هیچ مشکل ترافیکی در شهر تهران وجود ندارد گفت: تقریبا پارک های بزرگ شهر تهران مملو از جمعیت بود و پارکینگ ها از خودرو اشباع شده بود اما مردم در کمال آرامش می توانستند به این پارک ها دسترسی داشته باشند و این حاصل تمام همکاران در پلیس انتظامی تهران بزرگ است که در کنار مردم بودند و سعی کردند امنیت را برای شهروندان فراهم کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟