ماجرای تجاوز و قتل دختر 6 ساله توسط شیطان 17 ساله چیست ؟

چندی پیش پدر و مادری نگران به اداره پلیس شهر "دیندیگول" رفتند و ناپدید شدن دختر 6 ساله شان با نام مستعار "فاریا" را گزارش دادند.

مادر مضطرب، درباره تجاوز و قتل دختر 6 ساله به ماموران گفت: امروز دخترم حوصله اش سر رفته بود و از من خواست تا برای بازی با دوستانش به کوچه برود من هم چون سرگرم کارهای خانه بودم به او اجازه دادم. یک ساعت بعد دنبالش رفتم اما هیچ خبری از او نبود حتی همبازی‌هایش هم او را ندیده بودند.

با اظهارات مادر جوان، ماموران برای یافتن نشانی از دختر گمشده به تکاپو افتادند اما هیچ اثری از او نیافتند چند روز بعد جنازه دخترک در یک مزرعه پیدا و برای تحقیق علت مرگ به بیمارستان دولتی "دیندیگول" فرستاده شد. معاینات پزشکی و آثار زخم روی جنازه نشان می داد که دختر بیچاره به شکل وحشیانه ای مورد تجاوز   قرار گرفته و جان باخته است.

ماموران در نخستین گام به تحقیق و بازجویی از صاحب مزرعه به نام "اوماسانکار" پرداختند. این مرد گفت: روز حادثه یک پسر نوجوان سوار بر تراکتور از کنار مزرعه‌ام عبور کرد و لحظه ای متوقف شد سپس چیزی را از داخل تراکتور به پایین پرت کرد و به سرعت دور شد. خودم را به آنجا رساندم و در کمال تعجب با جنازه زخمی و خون آلود یک دختربچه روبه رو شدم و بلافاصله با پلیس تماس گرفتم.

با اطلاعاتی که "اوماسانکار" به ماموران داد صاحب تراکتور خیلی زود شناسایی و بازداشت شد اما در بازجویی ها گفت که آن روز تراکتور دست برادر کوچکترش"احمد" بود. بدین ترتیب "احمد" دستگیر و در بازجویی ها منکر آزار و اذیت  کودک بیگناه شد.

جوابیه پزشکی قانونی و نتایج آزمایش DNA روی بدن "فاریا" اما دست پسر 17 ساله را رو کرد و او به ناچار لب به اعتراف تلخی گشود:" شبها در فضای مجازی فیلمهای ناجور را تماشا می کردم و از دیدن این صحنه‌ها لذت می بردم. آن روز هم وقتی از داخل کوچه عبور می کردم با دیدن دختر کوچک وسوسه شدم و به قصد تعرض او را ربودم. حالا هم پیشمانم فکر نمی کردم باعث مرگ او شوم."

با اعترافات تکان دهنده "احمد"، وی به زندان فرستاده شد تا به زودی برای محاکمه در دادگاه حاضر شود این درحالی است که مادر و پدر "فاریا" درخواست اشد مجازات برای قاتل دخترشان دارند.

کدخبر: 810578
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟