گفتگو با خوش شانس ترین نجات یافته در گروگانگیری ایلام / قاتل از روز قبل تهدید کرده بود

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، شیوا  نان آور خانواده بود، سرپرست مادر و 3 خواهرش.او در گروگانگیری ایلام جان خود را از دست داد.شاید امروز صبح زمانی که راهی محل کارش شد، مادرش نمی دانست که چشم و چراغ خانه اش دیگر هرگز به خانه برنمی گردد.

گروگانگیر ایلامی

دختر 33 ساله ایلامی از قبل احساس خطر کرده بود.تهدید های همکارش باعث شده بود نزدیکان شیوا هم نگران او باشند و به او می گفتند مراقب خودش باشد تا همکارش به او آسیبی نرساند.

زمانی که با خانواده او تماس می گیریم بالای سر جسد شیوا هستند و در حال انتقال جسد از بیمارستان به آرامستان با آمبولانس هستند.یکی از بستگان شیوا که با او همکار هم بود، به خبرنگار رکنا می گوید:«از مدتی قبل همکارمان رستمی با یکی از مدیران به نام اختلاف پیدا کرد.

رستمی شب قبل تهدید کرده بود که در اداره بلایی سر همکاران می آورد و نزدیکان شیوا به او می گفتند مراقب خود باشد. شیوا یکی از بهترین کارمندان اداره بود.صبح امروز من در اداره نبودم که رستمی با اسلحه وارد اداره شد.او به مدیری که با او اختلاف داشت شلیک و او را زخمی کرد.بعد مدیر زخمی شده برای اینکه همکاران آسیب نبینند سعی می کرد آنها را در اتاق پنهان کند.رستمی یک نارنجک به سمت یکی از اتاق ها پرتاب کرده بود که شیوا در آن اتاق بود.بعد از اینکه شیوا را به بیمارستان منتقل کردند، همسرم بالای سر او رفت و می گفت صورتش به شدت زخمی شده بود.دقایقی بعد هم جان خود را از دست داد.»

گفتنی است ، قاتل با ورود ماموران انتظامی و رهایی گروگان یگان ویژه ، عرصه را بر خود تنگ دید و  اقدام به خودکشی کرد.

گروگانگیری ایلام

 

کدخبر: 781914
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟