فیلم وحشت آور از درگیری مسلحانه در جمعه بازار یاسوج / پلیس وارد عمل شد
حجم ویدیو: 8.88M | مدت زمان ویدیو: 00:01:13

سردار کیقباد مصطفایی شامگاه شنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها اظهار داشت:در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی که منجر به اقدامات هنجار شکنانه در ۲۸ آذر ماه امسال در خیابان کنار جمعه بازار یاسوج اتفاق افتاد موضوع در فضای مجازی و کشور انعکاس پیدا کرد.

به گزارش رکنا، وی با بیان اینکه این موضوع باعث ایجاد رعب و وحشت میان مردم شد و احساس امنیت را خدشه دار کرد، افزود: پیگیری عاملان این نزاع دسته جمعی در دستور کار نیروی انتظامی استان قرار گرفت و خوشبختانه با اقدامات پلیسی و اشراف اطلاعاتی در یک اقدام ضربتی ۲ نفر از عاملان اصلی این نزاع دسته جمعی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اقدامات هنجار شکنانه و تهدیدکننده امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و عاملان این نوع اقدمات با حمایت قانون و پیگیری ویژه پلیس در کمترین زمان ممکن پیگیری و برخورد می شود.

سردار مصطفایی عنوان کرد: جوانان آستانه تحمل خودشان را بالا برده و قبل از اینکه دست به وسایل دفاع شخصی ببرند فکر عواقب آن را بکنند، زیرا نتیجه آن چیزی جز ندامت و پیشمانی نخواهند داشت.

وی ابراز داشت: اگر چه افراد دستگیر شده در نزاع دسته جمعی جمعه بازار یاسوج هم اکنون از کار خود پشیمان هستند اما باید تاوان و عواقب رفتار هنجار شکنانه خود بدهند.

آیا این خبر مفید بود؟