درگیری آتشین پلیس با سوداگران مرگ / حمله با آر پی جی به یکدیگر در یزد

سردار «عباسعلی بهدانی فرد» در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای تشدید اقدامات انتظامی و برخورد جدی با سوداگران مرگ، ماموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی دریافتند قاچاقچیان قصد جابجایی مقادیر زیادی  موادمخدر صنعتی را از طریق کویر دارند که شناسایی و دستگیری آنها به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی خودروی اشرار در کویر مرکزی شده و با مشاهده آن دستور ایست صادر کردند اما قاچاقچیان اقدام به فرار و تیراندازی به سمت ماموران پلیس کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: با شدت گرفتن درگیری بین پلیس و قاچاقچیان ، خودروی اشرار با شلیک گلوله آرپی‌جی منهدم و در بازرسی از بقایای خودرو سوخته، ۷۲۰ کیلوگرم  مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه که از مرزهای شرقی کشور بارگیری شده بود و به علت انفجار خودرو قابل تفکیک نبود به همراه یک قبضه سلاح آرپی‌جی ۷ و شش گلوله مربوطه و ۳۹۹ فشنگ سلاح ام پی ۴ کشف شد.

بهدانی فرد ادامه داد: قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه و افزایش حجم آتش پلیس، فرار را بر قرار ترجیح داده و به دلیل شرایط محیطی و صعب العبوری منطقه از محل متواری شدند که تمهیدات لازم برای شناسایی و دستگیری آنها صورت گرفت.

فرمانده انتظامی استان در پایان خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های مهم پلیس، مبارزه با حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟