کشف جسد مادر شوهر در کمد خانه ویلایی ولنجک / دوم دی ماه رخ داد

ساعت 11 شب پنجشنبه 2 دی زن جوانی با مأموران کلانتری 163 ولنجک تماس گرفت و از کشف جسد مادر شوهرش داخل کمد دیواری خبر داد.

به‌گزارش رکنا،با اعلام خبر وقوع جنایت، بازپرس مصطفی واحدی و تیم جنایی راهی محل حادثه شدند. جسد زن 70 ساله در حالی که دست و پاهایش بسته بود و آثار کبودی روی گلویش دیده می‌شد داخل کمد پیدا شد و حکایت از یک جنایت دارد.

عروس خانواده در تحقیقات گفت: سرایدار ساختمان محل زندگی مادرشوهرم، خدمتکار او نیز است. سه‌شنبه ،جبار، خدمتکار مادر شوهرم با ما تماس گرفت و مدعی شد که مادر شوهرم سوار بر خودرواش به میهمانی رفته است.

سرایدار مشکوک به قتل مادرشوهر

او ادامه داد: بعد از این تماس دیگر مادرشوهرم را ندیدیم و حتی به خانه او در این مدت سر زدیم ، ولی وقتی خبری از او نشد. روز پنجشنبه همسر جبار با ما تماس گرفت و مدعی شد که شوهرش نیز از سه‌شنبه ناپدید شده است. این تماس نگرانی ما را بیشتر کرد و وقتی به خانه مادر شوهرم رفتم در کمال ناباوری داخل کمد با جسد او مواجه شدم.

با کنار هم قرار دادن مدارک و سرنخ‌هایی که تیم جنایی به‌دست آورده ، احتمال دست داشتن جبار در قتل پیرزن پررنگ شده است. بدین ترتیب بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت سرایدار ساختمان را صادر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟