این مرد قمی تا دندان مسلح بود / پلیس فاش کرد

سردار "بهادر اسماعیلی" اظهارداشت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان قم در اجرای طرح برخورد با قاچاقچیان سلاح ، یکی از قاچاقچیان را شناسایی و مشخص شد نامبرده از طریق شبکه حمل و نقل عمومی قصد انتقال یک محموله سلاح گرم به استان را دارد، بنابراین بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: در ادامه طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی محل سکونت وی شناسایی و همچنین اتوبوسی که برای پوشش از آن استفاده کرده بود مورد شناسایی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: در ادامه بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی استان، مأموران به محل از پیش تعیین شده در محور ورودی استان اعزام و متهم در ساعت یک و 40 دقیقه بامداد شب گذشته حین پیاده شدن از اتوبوس دستگیر شد.

سردار اسماعیلی با بیان اینکه در بازرسی از نامبرده 3 قبضه سلاح کلت کمری، 6 قبضه خشاب، 25 تیر فشنگ جنگی و 30 تیر فشنگ شکاری کشف شده است، تصریح کرد: در بازرسی از منزل وی نیز یک قبضه سلاح شکاری تک لول غیر مجاز کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: در نهایت متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

کدخبر: 748169 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟