جزئیات گروگانگیری جوان 22 ساله از تهران تا خرم آباد / پلیس سایه به سایه در کمین آنها بود

به گزارش رکنا از لرستان،سدار"یحیی الهی" در بیان جزییات این خبر اظهار  داشت: یکم آذرماه سال جاری،  ماموران پلیس استان از گروگانگیری جوان 22 ساله کوهدشتی توسط اعضای یک باند 3 نفره در پایتخت و انتقال وی به خرم آباد مطلع شدند.

وی افزود: بلافاصله ماموران با تشکیل تیم ویژه با بررسی های صورت گرفته و انجام اقدامات پلیسی محل اختفای گروگان را دریکی از محله های اطراف خرم آباد شناسایی و با عملیاتی غافلگیرانه جوان 22 ساله را آزاد کردند.

گروانگیری در پایتخت دستگیری در خرم آباد

فرمانده انتظامی استان لرستان، با اشاره به دستگیری 3 نفر اعضای باند گروگان گیر که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله، شرارت، تیراندازی، جرایم سایبری و غیره هستند،خاطرنشان کرد: طبق اظهارات گروگان، روز یکم آذرماه سال جاری چند فرد ناشناس به علت اختلافات مالی او را از تهران ربوده و به محله ای در خرم آباد منتقل و حبس کرده اند.

سردارالهی، در پایان با بیان اینکه در مخفیگاه  گروگان گیران 2 قبضه سلاح کمری ، مقادیری خشاب و فشنگ مربوطه، تعدادی گوشی و تبلت و یک دستگاه سواری آزرا کشف شده است، ضمن هشدار به متخلفان که اعمال مجرمانه آنان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند، به شهروندان توصیه کرد همچون گذشته خدمت گذاران خود را در برخورد با هنجارشکنان یاری نمایند.

گلاره پروازی/لرستان

آیا این خبر مفید بود؟