لمس مرگ در 180 دقیقه برای کودک 10 ساله در خاش/ پایان کابوس تلخ

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان در شهرستان خاش گروگان 10 ساله در کمتر از 3 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

 احمد طاهری امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  در پی دریافت گزارشی مبنی بر ربایش کودک 10ساله توسط افراد ناشناس در شهرستان خاش بررسی موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان خاش قرارگرفت.

گروگانگیران کودک 10 ساله را رها کردند

به گزارش رکنا، وی افزود: در بررسی های اولیه پلیس از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد، فرد ربوده شده در یکی از خیابان های اطراف شهرستان خاش  بوده که سرنشینان یک دستگاه پژو 405 او را با تهدید سلاح ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده را برای رها سازی فرد ربوده شده آغاز که با انجام اقدامات تخصصی سرنخ هایی از هویت متهمان و محل نگهداری گروگان در حاشیه شهر خاش بدست آمد.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: در نهایت مأموران در یک عملیات ضربتی به محل اعزام و در کمتر از 3 ساعت فرد ربوده شده را آزاد کردند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه آدم ربایان قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بودند، خاطر نشان کرد: با بررسی صورت گرفته مشخص شد علل و انگیزه متهمان این پرونده برای ربایش این نوجوان اختلافات مالی با پدر وی بوده است که دراین رابطه اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری ارفاد شناسایی شده ادامه دارد.

وی در پایان تاکید کرد: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت مشاهده هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجار شکنان برخورد قاطع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟