دستبرد به خودروی مداح معروف تهرانی / شیشه ها شکستند و همه چیز را بردند

میثم مطیعی مداح معروف ایرانی است که روزگذشته لوازمش از داخل خودرو سرقت رفت. میثم مطیعی 33 سال دارد و میثم مطیعی در سمنان متولد شده است. سارق یا سارقان لوازم داخل خودرو میثم مطیعی را به سرقت بردند. در ادامه بیشتر از میثم مطیعی بخوانید.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، ساعت 19:30 بعد از ظهر روز گذشته شنبه پنجم آبان ماه، سرقت محتویات داخل خودرو ساندرویی توسط صاحب خودرو " میثم مطیعی " در خیابان صنیعی واقع در خیابان ولی عصر(عج )  به اداره پلیس گزارش شد. با اعلام این خبر دقایقی بعد تیمی از ماموران پلیس درصحنه حاضر شدند  و تحقیقات خود را آغاز کردند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

تحقیقات ابتدایی نشان داد میثم مطیعی ساعت 18:15 خودرویش را در خیابان صنیعی پارک کرده و پس از 45 دقیقه با مراجعه به محل مذکور متوجه شده که محتویات داخل خودرو با شکستن شیشه به سرقت رفته است. تحقیقات بیشتر حاکی از داشت، لپ تاپ و تلفن همراه میثم مطیعی در این حادثه به سرقت رفته است.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم، کسبه خیابان صنیعی را که شاهدان عینی سرقت بودند هدف تحقیق قرار دادند و از بازپرس پرونده دستور گرفتند تا دوربین های مدرابسته جهت شناسایی و دستگیری سارقان بازبینی کنند.

بنابراین گزارش، پرونده سرقت از داخل خودرو " میثم مطیعی"  جهت سیرمراحل قانونی به اداره پلیس منتقل شد.

تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟