فیلم و عکس  تتوهای خفن اوباش تهران ! / جزییات پاکسازی محله به محله در طرح امنیت پلیس
حجم ویدیو: 63.85M | مدت زمان ویدیو: 00:08:44

به گزارش رکنا، سرهنگ پیام کاویانی در حاشیه اجرای نخستین طرح اقتدار محله‌محور پلیس امنیت عمومی تهران، در تشریح دستاوردهای اجرای این طرح اظهار کرد: پیرو طرح "اقتدار" که در دو هفته گذشته در تهران بزرگ به صورت گسترده انجام شد، پاکسازی محله به محله را در تهران آغاز کردیم و بنابر شرایط و وضعیتهای موجود، برنامه‌ریزی‌ها در زمانهای مشخص اجرا می‌شود و پاکسازی‌ها مرحله به مرحله صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس امنیت تهران افزود: در مرحله نخست، جنوب غرب تهران را مدنظر قرار دادیم، در طرح مذکور 40 پارک، تفرجگاه و اماکن آلوده به حضور اوباش، مورد کنترلهای پلیسی و امنیتی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در کل 205 نفر از اوباش، مزاحمان نوامیس و افرادی را که به صورت غیرمجاز در اقامتگاه‌های غیرمجاز و مجرمانه، حضور داشتند، بازداشت کردیم.

این مقام انتظامی با اشاره به توقیف 20 دستگاه خودرو و موتورسیکلت در طرح مذکور، گفت: در این طرح چهار قبضه سلاح جنگی و شکاری که در شرارتها مورد استفاده قرار می‌گرفت، کشف شد.

کاویانی با بیان اینکه طرحهای پلیس در حوزه مقابله با اوباش، به صورت سریالی ادامه‌دار خواهد بود، عنوان کرد: آسایش، امنیت مردم و نظم اجتماعی، خط قرمز پلیس است، برای پلیس مقبول نیست که در نقطه‌ای از سرزمین جمهوری اسلامی ایران ناامنی وجود داشته باشد و در راستای صیانت از حقوق شهروندی، مقتدرانه با عوامل ناامن‌کننده امنیت، برخورد می‌کنند.

رئیس پلیس امنیت تهران با تأکید بر اینکه اوباش لحظه‌ای آرامش نخواهند داشت، متذکر شد: در زمان و مکان مناسب ضربه را بر پیکره باندهای سازمان‌یافته اوباش وارد می‌کنیم و این ضربه هم مقتدرانه و هم کاملاً هوشمندانه خواهد بود.

وی یادآور شد: بخشی از ساختار اوباش را مورد ضربه قرار می‌دهیم که با کمترین نیروی و هزینه پلیس، بیشترین اثربخشی را در انهدام آن باند مجرمانه داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟