بازگشت قاتل مرد تهرانی بین جمعیت تماشاچی صحنه قتل ! / پلیس بازداشت کرد

قتل مرد تهرانی در خیابان نبرد رخ داد. در این قتل مرد جوان هدف ضربات چاقو قرار گرفت. قاتل پس از قتل برای سرکشی به صحنه جرم بازگشت و همین کافی بود تا عامل قتل شناسایی شود. قتل مرد تهرانی بخاطر بدهکاری یک میلیون تومانی صورت گرفت.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، شامگاه چهارشنبه 7 مهرماه گزارش یک فقره قتل در ابتدای خیابان نبرد شمالی به کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه گزارش شد. به دنبال اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه جنایت حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

قتل مرد ۳۱ ساله در نبرد شمالی

در تحقیقات ابتدایی تیم جنایی و ماموران پلیس  مشخص شد، مقتول مردی ۳۳ ساله است که  پس از درگیری لفظی با قاتل هدف ۲ ضربه چاقو از ناحیه قلب و بازو قرار گرفته است.

فرار قاتل از صحنه جنایت

تجسس های پلیسی کلید زده شد و در حالیکه سرنخ مهمی از قاتل در اختیار پلیس قرار گرفته بود کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند که قاتل برای سرکشی به صحنه جرم بازگشته و در میان جمعیت مردم پنهان شده است.

قاتل وقتی پی برد که از سوی ماموران هدف شناسایی قرار گرفته است پا به فرار گذاشت که ماموران در تعقیب و گریز پلیسی موفق به دستگیری متهم شدند.

قتل خونین با ۲ ضربه در خیابان نبرد شمالی

قاتل ۲۴ ساله پس از انتقال به اداره پلیس آگاهی در بازجویی های اولیه به قتلی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و گفت: مقتول را می شناختم و از او یک میلیون تومان طلب داشتم. برای گرفتن پولم با یکدیگر در خیابان نبرد شمالی قرار گذاشتیم.

قاتل ادامه داد: مقتول ادعا کرد که پولی ندارد طلبش را  پرداخت کند. در یک لحظه کنترل خود را از دست دادم و با ۲ ضربه چاقو او را به قتل رساندم. ساعتی بعد برای بار دوم به صحنه جرم به دلیل کنجکاوی بازگشتم و در آنجا بازداشت شدم. باورکنید نمی‌ خواستم  او به قتل برسانم فقط در یک لحظه کنترلم را از دست دادم.

بنا بر این گزارش، متهم پس از اعتراف به درگیری مرگبار به دستور بازپرس ویژه قتل در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟